Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Wealth Migrate, Gayrimenkul Dünyasına Yeni Bir Yön Verecek

Zengin olma imkanı, kişinin bir fırsatı kullanma yeteneğine doğrudan bağlıdır. İnsanların yaptığı yatırım kararlarının yaratıcılığı, doğru zamanda meyvesini verebilir ve birçok insan için en eski yatırım portföyü gayrimenkuldür. Gayrimenkul yatırımı, gayrimenkulün yanı sıra gayrimenkulün geleceğine inanmaya hazır iş yatırımcıları için en önemli yatırım fırsatlarından oluşmaktadır. Gayrimenkul miktarı, ekosistemde yaşanabilir hale getirilebilecek sabit bir alanın olması bakımından sınırlıdır.

İnşaatçılar ve emlak firmaları, tüketiciler için gayrimenkul geliştirmek için ticaretin tüm hilelerini kullanıyorlar. Birçok teoriye ve araştırmaya göre, servetin neredeyse yarısı gayrimenkulde saklanmakta ve zaman, gayrimenkul sektörünün gerçek zenginliğine erişim için bir çözüm yaratmaktadır. Gayrimenkul piyasasının şu anki dinamikleri, kâr elde etmek için otantik yatırım fırsatlarından ve bilgisinden yoksundur. Piyasadaki saydamlığın olmaması, emlak piyasasının gelişimindeki en büyük engel olmaya başlıyor. Günümüz emlak piyasasına duyulan ihtiyaç, insanların yatırım yapıp kar elde etmelerini sağlayan sağlam bir platformun oluşturulmasıdır.

Wealth Migrate’ın Sunduğu Çözüm

Wealth Migrate, her yatırımcının kârlı bir gayrimenkul portföyü yaratması için bir fırsattır. İnsanlara blockchain teknolojisine dayalı kaliteli gayrimenkul yatırım fırsatları sağlayarak, dünyadaki herkesi güçlendirmeye karar verdiler. Global Wealth Group, beş kıtada ofisleri bulunan ve bir sonraki gayrimenkul devrimi için belirlenen ana şirkettir. Grup, mevcut teknolojiye dayanan bir gayrimenkul endüstrisini inşa etmek için iyi planlanmış ve kategorize edilmiş bir sisteme sahiptir. Listedeki ilk madde, küresel emlak piyasasında hızla gelişmekte olan Wealth Migrate‘dir.

Yılda bir milyon işlem hedefleyerek, gayrimenkul işinin yeni geleceğine umut vaat ediyorlar. Listedeki ikinci madde, platformun hızlı entegrasyonunu sağlamak için ülkenin yerel alanlarından belirli hizmetlerin sağlanmasını hedefledikleri Wealth Create‘dir. Kategorideki üçüncü madde ise Wealth Üniversitesi‘dir. Dünyadaki insanları servet oluşturma ve portföy yönetimi ve araçları kullanımı konusunda güçlendirmek için yaratılmıştır.

Son madde, servetin yaratılması ve blok zincir teknolojisi, mali refah vb. hakkında aile ve arkadaşlarla açık bir tartışma gerçekleştireceği Wealth Hareketi‘dir. Genel olarak, en son teknolojiye dayalı gayrimenkul için küresel bir akıllı yatırım platformu oluşturmaya hazırdırlar.

ICO Bilgisi ve Ekip

ICO için %50’nin ayrıldığı proje için 600 milyon WRE Token oluşturuldu. Token ön satışı platformda 4 Nisan 2018’e kadar aktif şekilde yer aldı ve bitti. Ana satış ön satıştan sonra başlayacak ve 21 Mayıs 2018‘de sona erecek.

Platformun geliştirilmesi ve genişletilmesi için fonlar kullanılacaktır. Wealth Migrate için çalışan ekip, dünyadaki herkes için bir fırsat yaratan çalışkan profesyonellerden oluşmaktadır.

WRE Token

 • Token Adı: WEALTHE™
 • Token Kısaltması: WRE
 • Fiyat: 0.10 Dolar
 • Toplam Token: 600 Milyon
 • Satılacak Token: 300 Milyon
 • Platform: Ethereum (ERC20)
 • Ülke: Çin
 • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: BTC, ETH, Fiat
 • Softcap: 5 Milyon Dolar
 • Hardcap: 30 Milyon Dolar

 

Sonuç

İnsan hayatının en önemli amaçlarından biri, sevdikleri ve hissettikleri gibi yaşamaktır. Bu, bireylerin çok azının ödemeye hazır olduğu bir fiyatla geliyor ve hayal ettikleri gibi bir hayata öncülük etme fırsatı olduğunda, hiç kimse kaçırmak istemez. Bu, bireylerin çok azının ödemeye hazır olduğu bir fiyatla geliyor ve hayal ettikleri gibi bir hayata öncülük etme fırsatı olduğunda, hiç kimse kaçırmak istemez. Eldeki mevcut kaynakların dikkatli bir şekilde planlanmasını ve kullanılmasını gerektirir. Gayrimenkul, dünyanın en güvenli pazarlarından biri olarak kabul edilir ve sektörün piyasa kapitalizasyonundan açıkça bellidir.

Sektörde mevcut kaliteli yatırım fırsatlarının güvenliği göz önüne alındığında, insanların emlak piyasasına güvendikleri şaşılacak bir şey değildir. Platformun tanıtımıyla, insanların finans ve teknoloji sektöründeki son gelişmeleri öğrenmesi çok daha kolay olacaktır. Yeni nesil gayrimenkul varlıklarının yaratılması için şeffaf ve sağlam bir çerçeve sunduklarını düşünüyorum. Gelecekte üretmeyi ümit ettikleri büyümenin katılımcıları olabiliriz. Platformun özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Bağlantılar

Web Site | Whitepaper | Twitter | Facebook | Medium | Telegram | Reddit | Youtube | ANN | Bountyhive

 

Bitcointalk Profilhttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

1 Comment

Add a Comment
 1. Bir tane daha gayrimenkul projesi. Bütün hayatımız yavaş yavaş blockchaine taşınmaya başlayacak erken girenler ise bu konuda öncü olacaktır. Softcap miktarı bu sektör için normal miktar. Bence iyi yatırım toplayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme