Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Stealth Crypto Güvenliği Üst Seviyeye Çıkaracak

Gizlilik, hayatımızda önemli bir rol oynar. Teknoloji o kadar gelişmemişse, tüm fotoğraflarımızı, önemli makaleleri, kâğıt üzerindeki bilgileri sakladık ve sadece bize ulaştı. Ancak, dijital teknolojilerin gelişmesiyle, verilerini saklamak için eski yöntemleri kullanmaya son verdik, artık her şey akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve diğer dijital ortamlarda saklanıyor, yani gizlilik konusu sıfıra indiriliyor. Telefondaki iletişiminiz bile üçüncü tarafları dinleyebilir ve siz bile bilmiyorsunuz.

Hayatımız tamamen elektronik hale geldi ve kimliğimizi doğrulamak için yapılan tüm işlemler, ister banka ister abonelik olsun, ister çeşitli promosyonlar olsun, cep telefonumuzdan geçiyor, böylece bilgilerimiz kamuya açık hale gelebiliyor.

Bu tür teknolojiler alanında ürün üretiminde büyük devler, artık sunulan hizmetlerin kalitesine değil, satılan malların sayısına ve bilginizin güvenliğine bağlı olarak akıllı telefonunuzda olabilir. Bu, şirketlerin bir ürün ürettiği ve diğer şirketler tarafından iletişim hizmetlerinin sağlandığı ve birbirlerinden sorumlu olmadıkları gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Ve tüm bu özellikleri bir araya getiren bir akıllı telefon düşünün. Ve bunun için çözüm şimdi geleceğin projesi StealthCrypto devreye giriyor.

StealthCrypto Ne Sunuyor?

Cep telefonları ve akıllı telefonlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası, bilgi ve kişisel verilerimizin saklanmasıdır. Son zamanlarda, kimlik hırsızlığı ve İnternet üzerindeki görünümleri daha sık hale gelmiştir. Ve bilgimizin sahip olma tehditlerinden korunmadığını anlıyoruz.

StealhGrid şirketi, tamamen şifrelenmiş bir cep telefonu geliştirir ve test eder ve daha sonra dünya pazarına salıverilmesini sağlar. Blockchain ve cep telefonu teknolojisinin kullanımı ile ilgili bu fikir, gizlilik eğilimi olarak adlandırılabilir.

Şüphesiz, bu mobil cihazlar şimdi ve gelecekte dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılardan büyük başarı elde edecek. Bu teknoloji, merkezileştirilmiş yerine, tam olarak merkezi olmayan mobil iletişimdir, kendi içinde bu alanda iyi bir ivme vardır.

Tüm teknolojik zincir ağı nedeniyle mobil cihaz StealhCrypto, entegre bir yönetim gizlilik merkezine sahip olacaktır. Sadece kullanıcı buna erişebilir. Teknoloji, bazı şifreleme işlemlerine erişimi olan sanal cüzdan gibi işlevleri kullanma imkanına sahip olacak.

Projenin ana odağı, gizlilik ve video, sesli aramalar, metin e-postalarının uçtan uca şifrelenmesidir. Stealth Grid ekibi farklı alanlarda en iyi uzmanlardan oluşur. Quatinum ve Secure Digital Identity’nin tanıtılmasından dolayı, güvenliğin sağlanması ve Quatinum Cyber ​​(şifreleme ile) projeyi benzersiz kılar.

Bu mobil cihazların ilk testi başarılı oldu ve büyük ölçekte finansman bekleniyor. Bu cep telefonunun fiyatını bilmediğimizde, modern dünyada ve büyük hacimlerde olmanın yerini söyleyebiliriz.

Bu projenin, tüm tezahürleriyle ilgili verdiğimiz verilerle ilgili güvencelerine ve fikirlerine bağlı olarak çok umut verici ve başarılı olduğunu düşünüyorum. StealhCrypto, iç huzurumuz için çok gelişmiş teknolojiler ve özellikler geliştirdi. Belki bu cep telefonları yarın ya da bugün satışa çıkmayacak, ancak yakın gelecekte olacak. StealhCrypto, zamanımızın gizliliği çok değerli bir ürün olduğu için, buna güvenle bakacağını düşünüyor.

Stealth Crypto, Larry Castro tarafından yönetiliyor. Ekibinde geliştiriciler, blockchain uzmanları, hukukçular, PR ve çok daha fazlası birçok insan var. Birlikte, yollarına çıkan her zorlukla mücadele edebilecek bilgi ve beceriye sahipler. Ayrıca bir token satışı planlıyorlar. Geleceğe katılabilirsiniz! Token fiyatı 1 dolar olarak belirlenmiş ancak onları birçok bonuslarla daha ucuza alabilirsiniz. Fırsatlara resmi site ve sosyal medya hesaplarını takip ederek daha kolay ulaşabilirsiniz.

 

TAKIM

Larry Castro
Baş Yönetici

 

William Eilers
Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Danışman

 

Jorge Andres Ramos Equinoa
Geliştirme Takımı
Proje Lideri / Yazılım Mimarı

 

James Scott
Geliştirme Takımı
Güvenlik Mimarı

 

Randy Hest
Geliştirme Takımı
Güvenlik Mimarı

 

Daniel Saavedra
UI ve Tasarım Ekibi
Proje Lideri / Yaratıcı Direktör

 

Carlos Costantini
UI ve Tasarım Ekibi
Grafik Tasarımcı

 

Gurminder Singh Khalsa
Danışma Kurulu ve QUBIT Blockchain Geliştirme

 

DANIŞMANLAR

Darren McVean
MVP Asya Pasifik A.Ş.
Baş Yönetici

Robin Pinzon
MVP Asya Pasifik A.Ş.
Proje Yöneticisi, Yazılım ve Web Bölümü

 

Jay Turla
MVP Asya Pasifik A.Ş.
Kurşun Mühendisi ve Akıllı Sözleşme Uzmanı

 

Sheryll Manguerra
MVP Asya Pasifik A.Ş.
Operasyon Sorumlusu

 

Bağlantılar

Web sitesi: https://stealthcrypto.io/

Whitepaper: https://stealthcrypto.io/assets/images/pdf/whitepaper.pdf?pdf=Download-Whitepaper

Twitter: https://twitter.com/stealthcrypto_

Facebook: https://www.facebook.com/StealthCrypto-143787762986167/

Medium: https://medium.com/@stealth.crypto2018

Telegramhttps://t.me/stealthcrypto2018

Reddithttps://www.reddit.com/r/stealthcrypto/

Google Plushttps://plus.google.com/collection/YHQVXE

Annhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=3010702

Bountyhttps://bountyhive.io/join/StealthCrypto

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme