Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

SSOT Health ile Sağlık Bilgileri Güvende Olacak

Doğru kullanıldığında teknoloji bir endüstri için gerçek varlık olabilir. Sağlık, insani gelişmenin en önemli sektörlerinden biridir. Farklı zamanlarda sunulan çözümlerin geliştirilmesi, insanların ilerlemesine yardımcı oldu. Dünyadaki mevcut teknoloji geliştirme senaryosu göz önüne alındığında, sağlık hizmetlerinin kazanılması gereken çok şey olduğu tahmin edilmektedir. Bilgi güçtür ve eğer doğru sağlık bilgisi korunursa, o zaman hastaların yaşamları saniyeler içinde değişebilir.

Sağlık kayıtları bilgileri hastaneler ve doktorlar tarafından yapılmaktadır. Elektronik sağlık kayıtları, hastaları etkili bir şekilde tedavi etmek için doktorlar tarafından kullanılmaktadır. Akıllı sözleşme ve blok zinciri teknolojisi, çoklu alanlardaki en yeni uygulamaların çoğu için mükemmel bir araç olarak ortaya çıkmıştır ve şimdi bunların sağlık hizmetleri çözümlerine katılma zamanı gelmiştir. Sağlık bakımı ve blok zinciri teknolojisinin işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Sunulan Çözüm

SSOT, blok zinciri teknolojisine dayalı sağlık sektörü ile ilgili farklı uygulamalar geliştirmeyi teklif ediyor. Hastalar ve sağlık kurumları için en iyi çözümleri üretmeye kararlılar. Güvenli veri oluşturma ve platformda küresel birlikte çalışabilirliği yönetme, şeffaf sağlık hizmetleri için tercih edilen yollardır. Hastaların verileri kendileri tarafından kontrol edilecek ve blok zinciri tarafından sağlanan güvenlik platformun geleceğini garanti edecektir.

Sağlık hizmetleri, modern sağlık hizmetleri altyapısındaki tüm çözümlerin anahtarıdır ve verileri verimli bir şekilde yönetmek için blockchain teknolojisini getirmeye karar vermişlerdir. SecuredEMR uygulaması hastaların tıbbi kayıtlarının depolanması için blok zinciri teknolojisine dayanarak oluşturulur. SSOT blockchain pharma, ilaç alımı için ekip tarafından geliştirilen bir başka üründür. AI tabanlı teknoloji verimliliği artırır ve dağıtım süresini yüzde 90 oranında azaltır. Bu uygulamanın Akıllı Sözleşme’ye dayanan verimli bir tedarik zinciri oluşturulmasında yardımcı olacağına inanıyorlar.

Sağlık Sistemi Nasıl Çalışacak?

SSOT blok zinciri “hasta merkezli sağlık” (PCHS) yaklaşımını kullanmayı amaçlamaktadır. PCH sistemi, tüm bakım sağlayıcısının hastalar için en iyi bakım sonuçlarına ulaşmaya yönelik birlikte çalışmasını sağlayacak ağ odaklı yaklaşımı kullanır. Bu en iyi sağlık hizmeti sonucunu elde etmek için, bakım sağlayıcıları uzmanları, laboratuvar ve sigorta şirketi elektronik kayıt sistemi kullanılarak sonuçlandı. Veriler sağlık sistemi silolarında saklanır.

 

Vizyon

SSOT, hastalar için bakım ve mahremiyet / ekonomik dolandırıcılık arasında zor seçim sorununa halihazırdaki yetersiz çözümlerin yerini almayı amaçlamaktadır. Sorun devam ediyor çünkü sağlık sektörü tarafından daha fazla veri oluşturuldu.

SSOT, bu operasyonların maliyetini ve verimliliğini azaltmaya yardımcı olmak ve aynı zamanda güvenlik altyapısı sağlamak için blockchain’in güvenli teknolojisini, özelliklerini ve dağıtılmış doğasını kullanacaktır.

Çözüm, hastalar için en iyi sağlık hizmeti, daha iyi nakit akışı ve bakım sağlayıcıları için düşük maliyetle en uygun hizmeti sunmaktadır.

 

SSOT Blokchain

SSOT blok zinciri, akıllı sözleşmeli, şifreli dağıtılmış bir veritabanı sistemidir. SSOT iki müşteri kullanıyor.

  • SSOT ethereum web uygulama istemcisi
  • SSOT ethereum mobil client

SSOT web uygulaması, ortak anahtar tabanlı işlemleri etkinleştirecek bir eklenti uygulamasıdır ve bakım sağlayıcılarına bir bağlantı uygulaması sağlayacaktır. SSOT mobil, SSOT blok zinciri teknoloji yığını tesislerinde web uygulama istemcisi ve tüm tıbbi kayıtların hasta tarafından saklandığı dağıtılmış veritabanı arasında yetkilendirilmiş işlemler üzerinde yürütülmektedir.

 

ICO Bilgisi ve Ekip

ICO için %50’nin ayrıldığı proje için 1 Milyar SEHR jetonu oluşturuldu. Platformun geliştirilmesi için fonların %49’u kullanılacak, %12’lik bir oran ise toplum için kullanılacaktır. Projede çalışan ekibin sigorta sektöründe, teknoloji ve iş geliştirme alanlarında uzun yıllara dayanan deneyimi bulunmaktadır.

 

SEHR Token

  • Token adı: SEHR
  • Fiyat: 0.03 Dolar
  • Toplam Token: 1 Milyar
  • Satılacak Token: 500 Milyon
  • Platform: Ethereum (ERC 20)
  • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: Bitcoin, Ethereum
  • Softcap: 2.5 Milyon Dolar
  • Hardcap: 15 Milyon Dolar

 

Sonuç

Veri, modern teknoloji geliştirmedeki en önemli varlıktır ve platformun sunduğu çözümler, hastanın verilerinin güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlamaya odaklanmıştır. Platformun ana endişesinin, hastaların tıbbi bilgilerinin güvenliği olduğunu düşünüyorum. Uyuşturucu tedarik zincirindeki farklı aracıların sayısının azaltılması, platformun başka bir hedefi. Platformun blok zinciri teknolojisine dayanan eşsiz uygulamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Bağlantılar

Web Site | Whitepaper | Twitter | Facebook | Medium | Telegram | Reddit | Github | Slack | ANN | Bountyhive

 

Bitcointalk Profilhttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme