Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

SGPay Ödeme Alışkanlığını Değiştirmeye Geliyor

SGPay, sanal para birimi ile fiat para birimlerini kusursuz bir cüzdan deneyimine dönüştüren bir platformdur.

Şirket, Şubat ayında yapılacak SGPay token satışı için ilk madalyon teklifi (ICO) pahasına 4.8 milyon dolar yükseltmeyi planlıyor. SGPay, 2018 Haziran ayında “hepsi bir arada” dijital cüzdan piyasaya sürülecek olan iddialı bir projedir. Bu kuşkusuz Güneydoğu Asya’da bu yıl piyasaya çıkacak en heyecan verici projelerden biridir. Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ICO’ya katılmak için lütfen SGPay Resmi Web Sitesini ziyaret edin.

SGPay Token, Ethereum blok zincirinde ERC-20 standardına uygun olarak üretilmiştir . SGPay Token (veya kısaca SGP), birincil platform SGPay’de kullanılacak bir yardımcı program belirteci olarak oluşturulmuştur. Teknoloji ortaklarımız tarafından benimsenmiş ve bağlı olacaktır.

Birincil platformumuz SGPay, 3. kuşak e-cüzdan ve e-ödeme mobil uygulaması olup kullanıcıların şifreli paraları alıp satmalarına veya kripto para birimlerini ve fiat para birimlerini kullanarak satın alma yapmalarına izin vermektedir. Hedefimiz, Singapur’da ve bölgede yaşayan herkes için SGPay’i önde gelen e-cüzdan ve e-ödemeler mobil uygulaması yapmaktır. Müşteriler SGPay ile yiyeceklerini ödeyebilir, sinema biletlerini alabilir, kitap alabilir, uçuşlar yapabilir ve çok daha fazlasını mümkün kılabilir. Ayrıca seçtikleri tüccarda fiat para birimi veya kriptokraside tercih ettikleri ödeme şeklini seçebileceklerdir.

 

Hazır Pazar – Mükemmel Bir Fırlatma Rampası

Yukarıdaki grafik, Singapur’daki mobil ödemelerin trendini vurgulamaktadır. Diğer bölgesel pazarlara kıyasla önemli bir öncülük etmektedir. Küçük olsa da, Singapur’un nüfusu, Malezya, Filipinler, Tayland ve Vietnam gibi komşu ülkelerle karşılaştırıldığında hem mobil hem de elektronik ödemelerde yeni eğilimleri benimsemek için daha fazla hazır olduğunu gösterdi. Bunun nedeni, olgun teknoloji alanlarından ve her bir Singapurlu’nun mobil telefonlar da dahil olmak üzere 3,3 avuçiçi cihaza sahip olması gerçeğidir.

Pazar, hazır bir izleyici kitlesine sahip ancak dünya çapında daha olgun bir taban bulan eğilimler üzerinde etkili olan gerçek bir entegre ödeme platformu bulamamıştır. Bunlar, platformda doğrudan entegre hizmetlerin yanı sıra yukarıda vurgulanan QR Kodu ile ödemeleri içerir. Bu eğilim, AliPayin China ve PayTM’nin Hindistan’daki ikili başarısı ile vurgulanmaktadır.

 

GÜNCEL RAKİPLER

NETSPay  - Ödemeler alanındaki mevcut lider nakitsiz entegre ödemeler kültürünü yavaş yavaş kucaklıyor. Güçleri, şu anda 37.000‘den fazla tüccar sayısına sahip olan geniş satış noktası (POS) miras sistemindedir. Uygulamaları aynı zamanda kullanıcıların tüccardan özel teklifler almasına izin verir. Mobil ödemelerin Singapur’da ne kadar büyük olduğunu gösteren bir grafik için yukarıya bakın.

DBS PayLah  - Bu, kullanıcıların cep telefonu numarası yoluyla fon transferleri yapmasını sağlayan Kalkınma Bankası Singapur (DBS) tarafından yapılan bir banka ödeme uygulamasıdır. Uygulamalar ayrıca, kullanıcıların para transferlerini gerçekleştirmesini ve talep etmelerini, faturaları ödeyip para bağışlamalarını sağlar. Bununla birlikte, NETSPay’a benzer şekilde, tüketicilere daha yararlı olmasını sağlayacak daha geniş kapsamlı bir hizmet entegrasyonundan yoksundur.

CoinHako – Kullanıcıların Bitcoin ve Ethereum’u satın almak için fiat fonları aktarmasına olanak tanıyan en popüler yerel şifreleme cüzdanı. Bununla birlikte, cüzdan, piyasanın geri kalanına göre yüksek fiyatlardan, çoklu duruş sürelerinden ve bir mobil uygulama eksikliğinden muzdarip.

SGPay‘ın amacı SGPay’i herkesin eline geçirmektir ve bu bir tüketici ile ticaret açısına iyi gelir. Tüm tüccarlar bir şekilde tüketicilerdir, ancak tüm tüketiciler tüccar değil, tüccar entegrasyonundan çok daha fazla müşteri entegrasyonunu geliştirmenin önemli olduğuna inanıyoruz.

Dahası, geniş bir kullanıcı tabanımıza ulaştığımızda tüccar entegrasyonu daha kolay teşvik edilebilir. Satıcılara Point-Of-Sale (POS) sistemleri sunma konusunda ödeme çözümü sağlayıcılarının odak noktası, tüketicilere ödeme noktasında kafa karıştırıcı bir dizi çözüm serisi sunan çok doymuş bir pazar yaratmaktır.

SGPay‘lar, tüccar entegrasyonunun geleceğinin tüketicilerin cüzdan platformunu kullanacağı aynı uygulamada yattığına inanmaktadır. Bu entegrasyon, QR Kodlarının oynanması için önemli bir role sahip olacağı anlamına da gelir. Blockchain Capital Pte. Ltd ve ortakları, piyasanın ihtiyaçlarına iyi cevap verebilecek varlıkları geliştirmek için öncelikle mobil bir strateji izleyecek.

 

SGPay TOKEN GENEL BAKIŞ

SGPay Token, Ethereum blok zincirinde ERC20 uyumlu bir işarettir. SGPay, ilişkili ticari platformlar ve iş ortağı satıcıları tarafından tanıtıldı ve kullanıldı. Token sahipleri SGPay platformunda kripto para birimi satın alırken veya satarken daha düşük işlem ücretleri gibi çeşitli teşviklerden yararlanırlar.

 

İLİŞKİLİ PROJE DEĞERLERİ

Düzenleyici bir dostluk ortamı nedeniyle Singapur, blok köprü projelerinin bir sicilidir. Aşağıda, projelerin kapsamlı olmayan bir listesi, bunların mevcut piyasa kapitalizasyonu ve kısa özeti bulunmaktadır. İlgili projelerin her biri için işaretler adlarının yanında listelenir. Tüm piyasa kapitalizasyonları 13 Aralık 2017 tarihinden itibaren doğrudur ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişecektir.

 • DigixDao [DGD] – 275 milyon dolar piyasa değeri olan, Ethereum blok zincirinde yer alan altın destekli bir işarettir. DGD, blok zincirde bir değer deposu olduğunu ve bunların belirteç etkinliği 2016 yılında gerçekleşti ve bu da 5,5 milyon dolar yükseldi.
 • TenX [PAY] – 255 milyon dolar piyasa değeri olan TenX, kartınıza kripto para birimleri koymak için kredi kartı şirketleri ile ortaklık içinde inşa edilmiştir. Bu, çoklu varlıkları çevrimdışı yöneten likidite sağlayıcıları vasıtasıyla yapılır. TenX, Haziran 2017’de turnuva etkinliğini gerçekleştirdi ve 80 milyon ABD doları yükseltmeyi başardı.
 • Kyber Network [KNC] – 190 milyon ABD Doları tutarındaki piyasa değeri olan Kyber Network, zincirde olan ve dijital varlıkların kolaylıkla değiştirilmesini ve değiştirilmesini sağlayan yeni bir sistemdir. Bu, şifreli para birimleri ticaretinde kullanıcıların riskini hafifletir. Kyber Network Crystals’ın satışı Eylül 2017’de 60 milyon ABD doları yükseltmeyi başardı.
 • SGPay Simgesi [SGP] – Tam dağıtıldığı taktirde 4.8 milyon dolar piyasa değeri olan SGPay, 3. kuşak ödeme cüzdanımız SGPay’de çalışır. 3. nesil cüzdanın oluşturulması, kripto para birimlerini, e-ödemeleri ve diğer hizmetleri blok zincirine entegre etmeyi amaçlıyor.

SGPay sisteminin gelişimi halihazırda sürüyor. Aşağıda, proje planlama ayrılmasına genel bir bakış sunulmuştur. Mayıs 2018‘e kadar beklenen tamamlanmasıyla, sistemin ilk sürümünü Temmuz 2018‘e kadar başlatmayı planlıyoruz.

 

1. Aşama (2017 2. Çeyrek) – Prototip Sahne Alanı

 • Farklı kullanıcı arayüzlerini prototip haline getirme
 • Uygulamamız için en iyi kullanıcı deneyimini en iyi duruma getirme
 • Proje ön hazırlığımızı platformumuz için kodlama
 • Platformumuz için çeşitli likidite ortaklarının aranması
 • Prototip işlevselliğini tanımlama
 • Prototip hedefleri oluşturma

 

2. Aşama (2018 1. Çeyrek) – Beta + İlk Yayın Sürümünün Başlatılması

 • Prototipi değerlendirme ve hassaslaştırma
 • Hata ayıklama ve kullanıcı deneyimi testleri
 • Tam sistem geliştirme başlatıldı
 • Tam e-cüzdan işlevselliği ve 3 para birimi için destek
 • Yerleşik SGPay Token’i temel alan ‘Teşvikli’ algoritma

 

3. Aşama (2018 2. Çeyrek) – Ödemelerin Eklenmesi İşlevselliği

 • E-ödemelerin işlevselliğinin başlatılması
 • Borç / kredi kartları için destek
 • Daha çok yerel olarak geliştirilen belirteçler için potansiyel destek
 • Yoğun benimseme süreci
 • İş ortağı hizmetlerine API’lerin oluşturulması için zemin hazırlanması

 

3. Aşama (2019 1. Çeyrek) – İş Ortağı Hizmetleri API’sı

 • Ürünümüzün kullanım durumlarını iyileştirmek için çeşitli teknolojik sağlayıcılarla ortak olunması
 • Bu, sigorta şirketi birleştirme, mobil şirket bağlantıları ve diğer sektörlerdeki diğer büyük firmalarla ortaklıklar içerecektir
 • Bu, cüzdan uygulaması için tamamen yeni kullanıcılar açacak ve bunu tam anlamıyla hepsi bir arada platform haline getirecektir

 

SGPay likiditeyi artırmak ve SGPay Token’in potansiyel alım satımını arttırmak için birkaç borsada listelenmeyi hedefliyor. Bu, kullanıcılarımızın daha kolay bir şekilde tasfiyemizi tasfiye etmelerini veya daha fazla simge satın almalarını ve platformumuzda yerleşik olan mikro işlem sistemimiz için daha fazla likiditeye izin vermelerini sağlayacaktır. Bunu sağlamak için likidite sağlayıcılarıyla ortaklık kuruyoruz.

 

Web Sitesihttps://www.sgpay.org/

Whitepaperhttps://www.sgpay.org/sgpay-whitepaper-final.pdf

Bitcointalk ANNhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2804879

Twitterhttp://www.twitter.com/sgpaywallet

Facebookhttp://www.facebook.com/sgpaywallet

Telegramhttp://t.me/sgpay/

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme