Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Plentix Ödül Programı ile Ödül Yağdırmaya Geliyor

Hangi ifade daha doğru geliyor? Arkadaşım bu mağazayı bu mağazadan satın almamı tavsiye etti ya da dükkan sahibi beni bu mobilyayı almak için zorladı. Ağız kelimesiyle ilgili bir şey satın almak, alışverişi yapan kadar eskidir, çünkü insanlar ürünü kullanan insanlara karşı güvenirler. Günümüzde pazarlama ve reklam şirketleri, çeşitli kanallar aracılığıyla ürünlerini tanıtmak için milyarlarca dolar harcadıkları için, bunun kavramını anladılar.

Bir ürünü satın almanın organik yolu, referans verilen türden bir alışverişe sahiptir. Pazar, şirketler ve işletmeler için çok büyük. Yani, fırsata dokunmanın çözümü ne olmalı? Her paydaş için eşit büyümeye yol açan doğru yönde ilerlemenin mükemmel bir yolu var mı?

 

Sunulan Çözüm

Plentix, sevk pazarında devrim yaratacak bir platform oluşturmayı teklif ediyor ve şu anda sevk piyasasının 11 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Uygulama, her bir paydaşın platform formu üzerinde fikir birliği sağlayacak ve platformdaki işlemleri güvenli hale getirecek olan blockchain teknolojisine dayanmaktadır. Akıllı sözleşme otomasyonu, maliyeti düşürmeye ve ölçekleme yeteneklerini artırmaya yardımcı olacaktır.

Plentix, çevrimiçi referans programındaki tüm katılımcıları bağlamayı ve ödüllendirmeyi hedefleyen merkezi olmayan blok tabanlı bir platform ve uygulamadır.

 

Merkezi Olmayan ve Otomatik

Merkezi olmayan ve dağıtılmış bir Blockchain sistemi – işletmeleri ve geliştiricilere platformun özgür kalmasını sağlayan bir yapı sağlarken, aynı zamanda çok sayıda geliştiricinin onu geliştirmesine izin verir. Akıllı sözleşme otomasyonu – programcıların desteklenen yazılımla kolayca takıp oynamasına olanak tanır ve kolay ölçeklendirme ve otomasyon yetenekleriyle maliyet azaltmalarını mümkün kılar. Dağıtılmış ve dağıtılmış altyapıyı kullanarak Plentix, programcılara ve işletmelere bir dizi API ve açık kaynak özellikleri sunar.

 

Yenilikçi Mimari

İşletmeler, CRM sistemlerine veya POS sistemlerine bağlanmaya devam etmelerine olanak tanıyan çeşitli entegrasyon seçeneklerine sahip olacak. Plentix platformu geliştiricilerin modüllerini yazmasını sağlarken, Plentix uygulaması programcıların Plentix uygulamalarıyla birleştirilecek modülleri yazmasına ve yazılım modüllerini kullanan işletmelerde işlem yaptıklarında GAS programlama maliyetini transfer etmelerine olanak tanıyacak. Plentix uygulama platformunun arkasında birlikte çalışan bazı oyuncular dışında, kullanıcılar sadece bir tane ön uç arayüzü görüyor ve sadece bir Plentix uygulaması için kayıt olmaları gerekiyor.

 

Esnek Ödül Seçenekleri

Bir ödül almak için ağınızı yönlendirmenin birçok yolu vardır. Yönlendirenler, satın alma işlemi yapan herhangi bir başvuru için jetonlarda% 10’luk bir ödül kazanabilir veya ilk üç alım için bir komisyon kazanabilirler; Seçim yapmak için iş var. Ödül, Plentix belirtisinde olabilir. Ödüller, hakem müşterileri tarafından en çok dört satın alımdan para kazanılabilir. Ödül seçenekleri işten işletmeye değişir ve jetonlar, indirimler veya her ikisinin bir karışımını içerir.

 

Jetonlanmış Referansa Erişim

Bir iş ve bir müşteri her bağlandığında, bir arkadaş için her öneri, bir Plentix jetonu ve bir transfer değeri. Plentix,

kripto ekonomisinde bir varlık olan temel bir simgeye sahip bir ağ platformu olduğu için herkes kazanıyor: Platform başarısı, Platform plentix (# 4Win) tarafından desteklenen kullanıcılarının başarısı, jeton büyümesi ve ekosistem değeri ile yakından ilişkilidir.

 

Token Satışı

Jeton almak için beyaz listeye katılın. Plentix Token Satış ekibi, platformumuzun ilk müşterisidir. Pre-ICO ve Token Satışlarımız için Plentix merkezi olmayan platformda bir başvuru programı yürütüyoruz, bir arkadaşınıza atıfta bulunup Plentix tokenları alıyoruz.

 

ICO Bilgisi ve Takım

Toplam belirteçlerin% 60’ı ICO için ayrılmıştır. 1 ETH, 10.000 PTN’ye eşittir. Token Ön Satış şu anda platformda yaşıyor. Toplanan fonların% 30’u ürün geliştirme ve bakım için kullanılacak, fonların% 25’i iş geliştirme ve büyüme için kullanılacaktır.

Ekip, sevk piyasasına şeffaflık getirebilecek istikrarlı, ölçeklenebilir ve güvenilir bir platformun geliştirilmesine inanıyor.

 

Sonuç

İnsanlar, bilhassa önemli miktarda paraya dahil olduğunda bilinenden ziyade bilinen yola inanırlar. Bu, bir şey almaya karar vermemiz gerektiğinde günlük kararlarımızda çalışır. Ürünün orijinal kullanıcıları olan insanlara, yalanlarını ödedikleri insanlardan ziyade inanma eğilimindeyiz. Bu yüksek ses gelebilir ama aslında doğrudur.

Sosyal medya siteleri, arkadaşlarından ve ailelerinden gelen önerileri gören kişiler için bir sonraki favori yer haline gelmiştir. İnsanların çoğu, önceki deneyime sahip kişilerden etkilenir. Etkileyici pazarlama, modern dünyanın pazarlama stratejisidir. Ağız sözcüğü sadece satmaz, aynı zamanda geniş bir ağın parçası olan insanlar arasında yakın bir ilişki ve güven geliştirir. Peki, platformun geleceği hakkında ne düşünüyorsun?

 

Bağlantılar

Web sitesi: http://plentix.io/

Whitepaper: https://plentix.io/assets/download/plentix_whitepaper_v6.pdf

Twitter: https://twitter.com/plentix_ico/

Facebook: https://www.facebook.com/plentix

Medium: https://medium.com/plentix

Telegramhttps://t.me/joinchat/BDJxjxEf3BUMKQLa3pIAHA

Instagramhttps://www.instagram.com/plentix_ico/

Linkedinhttps://www.linkedin.com/company/18305379/

Githubhttps://github.com/yashartp/Plentix

Annhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2893320.0

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme