Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Orbis, Tüm Bankacılık Problemlerini Çözmeyi Hedefliyor

ORBIS, kullanıcılara herhangi bir ücret, bekleme süresi ve hiçbir aracı olmaksızın, para ya da kripto paralar çekmelerine, transfer etmelerine, harcamalarına ve yatırım yapmalarına olanak tanıyan iki bozuk parayla benzersiz bir blockchain çözümü kullanılarak oluşturulmuştur. Mobil uygulama, masaüstü yazılımı, banka kartı ve nihayetinde şahsen şube seçenekleri ile ORBIS, her şeyi kapsayan bir işlem çözümünü temsil ediyor.

Orbis ekibi tüm bankacılık ve kripto para problemlerini çözüyor. İlk fiyat istikrarlı kripto para birimi olan ORBS, yardımcı parayı geliştiriyor. Dünya çapındaki transferler, ödemeler ve tasarruflar için kullanılan Orbis programı jetonu, OrbisSolutions şirket hisseleri tarafından desteklenen Orbis güvenlik jetonu ile cüzdanınıza doğrudan bağlanır. Kayıt Olun ve Orbis kripto parayı arkadaşlarınıza veya ailenize aktarın.

OrbisSolutions, kayıp önleme konsepti üzerine kurulmuş ve diğer engellerden ayrı herhangi bir piyasa kazasına dayanabilir.
Sadece kâr ve zarara sahip olmak, Orbis madeni paralarının fiili çekilmesi ve harcamalarından gelir elde etmek, şirket hisseleri, güvenlik madalyonu gibi benzersiz, yavaş ama garantili bir fiyat büyüme sürecine sahip olacaktır.

Orbis Blockchain 5.0

Teknolojimiz, müşterilerimize, dünyanın en büyük finansal şirketleriyle rekabet ederek, saniyede 1.000.000’den fazla işlem yapabilen, daha güvenli, daha güvenilir bir yeni nesil Blockchain 5.0’a bir sıçrama sağlayan bir avantaj sağlıyor.

Kripto para birimleri arasında sinerji yaratma, kullanıcılara özel ihtiyaçlara uyum sağlama ve bölünme ve yeniden katılma yeteneği sayesinde Orbis blockchain, daha hızlı, daha güvenilir veri akışı ve aktarımı sağlar. Bu, bir kullanıcının karmaşık bir hiyerarşideki varlıkları Orbis Paraları üzerinden yönetmesini sağlar.

Orbis 5.0 entegre madencilik yazılımı, müşterilerimizin dünya çapındaki merkezi olmayan bir ağda güvenli ve masrafsız bir şekilde anonim işlemler gerçekleştirmelerine olanak tanır. Platform aktif kullanıcıları ekosistemimizin bir parçası olacak ve 0.2 saniyenin altında bir yürütme süresine sahip olacak madencilik işlemleri olacak.

Orbis Yerel Şubeleri de, işlemlerin işleyişinde, Self Servis ATM makinelerimize entegre edilmiş bir yazılımla, dünya çapında daha güvenli ve kırılmaz bir ağ oluşturacak bir konseptte aktif olacaklar. Çevrimiçi platform, müşterilerinin geleneksel çevrimiçi bankacılık hizmetine yeni bir görünüm, his ve işlevsellik kazandırarak, işlemlerin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan entegre bir kullanıcı dostu cüzdanına ev sahipliği yapıyor.

Yeni Nesil FinTech!

Orbis Transfer’in ana şirketi olan OrbisSolutions OÜ, dünyanın dört bir yanındaki fiziki şubeleri kurmak için iddialı bir kampanya başlattı. Bu şubeler self servis Orbis ATM’lerini içerecek ve ayrıca yerinde AI tabanlı sanal destek sağlayacaktır. Bir Orbis şubesinde, alışılageldik bankada kullandığınız finansal işlemlerden ve hizmetlerden herhangi birini gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler, transferler, para çekme işlemleri, mevduatlar ve yatırımlar.

İnsan hatası ve sahteciliğin önlenmesi için ve otomatik, merkezi olmayan bir hizmet olarak misyonumuza uygun olarak, Orbis şubelerinin hiçbir insan çalışanı olmayacaktır. Müşterilerimiz gelişmiş, AI-destekli Sanal Sohbet robotları ve sonunda hologramlarla bile sunulacak ve desteklenecektir. Herhangi bir Orbis şubesinde işlem ücreti, boşa harcanan zaman ve kötü müşteri hizmeti olmayacaktır.

Çalışma modelimiz, dijital ödemenin sürekli büyümesine dayanmaktadır. Bugüne kadar, fiat para birimini ve kripto-para birimini içeren evrensel, yenilikçi bir hizmet olmadığından, bu ihtiyacı karşılamak için FinTech’in geleceğini ortaya koyduk.

Orbis Çözümleri

Geleneksel yatırım ve ticaret, acımasızca erişimi kontrol eden, şeffaf olmayan bir şekilde faaliyet gösteren bankalar, şirketler ve hükümetler tarafından açgözlülükle yönetiliyor ve paranızın sizden ve kendilerinden uzaklaştırılmasını sağlıyor. Bu, sanal ve kripto alanında yaygın düşük likiditeye neden oldu ve aynı zamanda böyle bir alan için pazarlara erişmek için tek, kullanımı kolay bir arayüz geliştirilmesini engelledi.

Daha da acil olan şey, bu münhasırlığın ve açgözlülüğün, dünyadaki 3 milyardan fazla insanı tamamen sınırsız hâle getirmesidir. OrbisSolutions bu düşüncenin en büyük amaca hizmet ettiğini düşünüyor: onlara en çok ihtiyaç duydukları bankacılık çözümleri getirmek.

ORBİS PLATFORMU

Kayıt olduktan sonra, ORBIS ekosistemine girmiş olacak ve varlıklarınızı doğrudan internet özellikli bir akıllı cihaz veya web erişimi olan herhangi bir bilgisayar kullanarak yönetebileceksiniz. Orbis programı madeni parası (ORBS), Orbis müşterilerinin ödemelerini yapma, varlıklarını kaydetme ve herhangi bir ücret ödemeden transfer etmeyi amaçlayan istikrarlı bir para birimidir.

OrbisSolutions şirket hisseleri tarafından desteklenen Orbis güvenlik bonosu (ORBSi), halka açık ve diğer kripto para birimlerine karşı işlem yapmak için kripto para borsalarına bırakılacak. Tüm kullanıcılar kripto paralarını veya fiat para birimlerini doğrudan Orbis sikkelerinde (ORBS veya ORBSi) değiştirebilirler. Ardından, tüm varlıklarını bir Orbis kartı, akıllı telefon uygulaması veya masaüstü yazılımı aracılığıyla tek bir arayüz üzerinden yönetebilecekler. Gelecekte, Orbis self servis şubeleri de başka bir şahsi seçenek sunacak. Tüm Orbis kullanıcıları, AI destekli sohbet robotları biçiminde 7/24 sanal destek alacaklar.

 

ORBIS Token

  • Token Kısaltması: ORBS
  • Fiyat: 0.50 Euro
  • Satılacak Token: 50 Milyon
  • Platform: Orbis
  • Softcap: 500 Bin Euro
  • Hardcap: 25 Milyon Euro
  • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: BTC, ETH, Fiat

 

Bağlantılar

Web sitesi | Whitepaper | Twitter | Facebook | Telegram | Medium | Youtube | Github | Instagram | ANN | Bounty

My Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Address: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme