Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

OPP Open Wifi ile Kullanmadığınız İnternet İçin Para Kazanabilirsiniz!

OPP Open WiFi, genel bir açık, ücretsiz WiFi erişim hotspot ağına erişim sağlamak ve her bir katkıda bulunan tarafımızın bir parçası olduğumuzu ödüllendirmek amacıyla tek bir amacı olan bir topluluk hizmetidir. Dünya genelinde 2,5 milyara yakın akıllı telefon kullanıcısı var, bunların %80’i sosyal medyada aktif. WiFi erişimi günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Şaşırtıcı bir şekilde, %76’sı kendimizi genellikle erişimin mümkün olmadığı bir konumda buluyor ya da erişimin ödeme talebi tarafından engellendiği bir yerdedir.

Bu 2.5 milyar insandan, “Hotspot Hosts” topluluğumuza katılmak için önümüzdeki 4 yıl boyunca sizin gibi 25 milyon insanı almayı hedefliyoruz. Birlikte yüzlerce milyon insanın günlük yaşamları üzerinde olumlu bir etki yaratacak olan, merkezi olmayan WiFi erişim noktasında ücretsiz, açık ve güvenli bir erişim kurabiliriz. Hotspot Hosts’larımız mobil veri için ödeme yapan, evlerinde veya işyerinde WiFi erişimi için ödeme yapan kişilerdir. Araştırmamız, %80’inden fazlasının, ödediğimiz tüm verileri kullanmadığını gösteriyor. Parayı cebinize koyacağız. Bu verilerin bir kısmını küresel ağımıza sunmak için her gün size ödeme yapacağız.

Nasıl Çalışır?

Bir Hotspot Host olmak için kayıt olmanız ve ardından mobil uygulamamızı indirmeniz veya web sitemizden bir ev / iş yönlendiricisi almanız gerekmektedir. İlk 100.000 yönlendirici tamamen ücretsiz olarak sağlanacaktır. Ne kadar veri bağışta bulunmak istediğinize siz karar verirsiniz. Uygulamamız akıllı cihazınızdaki mobil hotspot işlevini etkinleştirecek ve “OPP OPEN WIFI” web sitesine erişmek isteyen kullanıcılar tarafından görülecektir. Sistem hem Hotspot Host hem de misafir kullanıcı için tamamen güvenlidir. Sistem, ev ve iş WiFi ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Nasıl Para Kazanırım?

Ödemeye kalifiye olmanız için Hotspot’unuzu günde 1 saat aktif hale getirmeniz yeterlidir. Global Ağa katkıda bulunmak için kullandığınız her cihaz için size ödeme yapacağız. İnternet sağlayıcınızın ve cep telefonu sağlayıcınızın maliyetlerinin tamamını veya bir kısmını karşılayacak kadar para ödemeyi hedefliyoruz. Daha fazla yapmak istiyorsan sorun yok. Seçtiğiniz sponsorların mesajlarını okumak için size ödeme yaparız. Her gün almak için kaç mesajınızın olduğunu ve okuduklarınız için size ne kadar ödeme yaptığınızı söylersiniz. Tavsiye programımıza katılırsanız, medya mesajlarımızı takipçileriniz ve arkadaşlarınız arasında paylaştığımız için size de ödeme yapacağız. Bunu yaymamıza yardım etmek için ne kadar çok şey yapabilirseniz, o zaman size yardımcı olmak için daha fazla şey yapabiliriz.

Nasıl Ödeme Alırım?

OPP Tokenimizi kullanarak topluluk üyelerimize günlük olarak ödeme yaparız. 1 OPP Jeton = 0.40 $. Ödemeler ve faturalandırma, blockchain kendi kendini gerçekleştiren akıllı sözleşmeler kullanılarak yönetilmektedir. Verilerinizi paylaştığınız, sponsorlu bir mesajı görüntülediğiniz veya bir gönderiyi paylaştığınız her gün, hesabınıza OPP Jetonları eklendiğini göreceksiniz. Detaylı bir açıklama için lütfen Whitepaper‘a bakınız.

Gösterge Tablosu

Bize kayıt olduktan sonra OPP Dashboard’a bir erişim kodu verilecektir. Kontrol Paneli, bizimle nasıl çalışmak istediğinizi, kaç veriyi paylaşmak istediğinizi, kaç tane cihaz, kaç mesaj okunacağını, vb. tüm OPP Token’larınız elektronik cüzdanınızda her gün kontrol panelinde güvenli bir şekilde saklanır. Bakiyenizi arttırabilirsiniz. Gelen ödemeleri ve bunları nasıl kazandığınızı görebilirsiniz. Kontrol Panelinden, bunları nasıl harcamak istediğinize karar verebilir, online perakende satış mağazamız aracılığıyla, banka hesabınızı kredilendirebilir, OPP Kredi Kartı’na (banka hesabı gerekmez) para gönderebilir veya bunları kripto pazarlarında işlem yapabilirsiniz. Kontrol Panelimizden OPP Jetonlarını tam günlük paranızı kullandığınız gibi kullanabileceksiniz.

Teknoloji

 • OPP Açık WiFi Ürün Aralığı: Sistemimizi işletmeler, yerleşim alanları ve mobil uygulamamızla hareket halindeyken geliştirdik. WiFi ana bilgisayarları, yönlendiricimizi mevcut internet yönlendiricisine takıyor, güçlendiriyor ve işte bu kadar.  Hotspot kutumuz, sadece sosyal medya girişleri veya kayıt formu ile erişilebilen internet ağ geçidi oluşturacaktır.
 • Konut Yönlendiricisi: Canlı ve halihazırda kullanımda – Yerleşim alanları için kurulumu kolay, sadece mevcut geniş bant yönlendiricinize bağlayın. Bu yönlendirici 25 metrelik bir menzile sahiptir. Misafir kullanıcılara takıldıktan sonra OPP Open WiFi’yi seçebilecektir. Reklam alanı reklam ortaklarımız ve OPP Open WiFI uygulamasıyla paylaşılacak.
 • İş Yönlendiricisi: Canlı ve zaten kullanımda – Restoranlar, oteller veya herhangi bir perakende / eğlence mekanı için idealdir. Daha fazla kapsama için çoklu erişim noktaları ile kullanılabilir. Bu önceden yapılandırılmıştır ve sadece mevcut geniş bant yönlendiricisine bağlanmalıdır. Bir OPP Açık WiFi SSID’si konuklar tarafından görülebilir. Giriş sayfası, mekan markasyonu ve OPP Open WiFi uygulamasının reklamı için paylaşılmıştır.
 • Erişim Noktası / Yönlendirici: Canlı ve zaten kullanımda – WiFi sinyalinin daha fazla kapsama alanı için bağımsız yönlendirici veya iş yönlendirici olarak kullanılabilir. Duvar veya tavana da monte edilebilir.
 • OPP Open WIFi uygulaması: App WiFi paylaşacak. Toplantı sahipleri, aylık ödeneklerinden kontrol panellerinden ne kadar veri paylaşacaklarına karar verebilecekler. Ayrıca push bildirimleri almayı seçebileceklerdir. Konuklar internete kolay erişebilecekler, ortaklarımız ve OPP Open WiFi uygulaması ile reklam alanlarını paylaşacağız.

OPP Team

Proje için iddialı planlara sahip deneyimli bir ekip mevcut. Temel uzmanlığı, müşterilere hizmet etmek için teknoloji ve pazarlama sistemleri oluşturmaktır. Birçok büyük isimle çalışırken, yıllar boyunca yaptıkları en önemli çalışmalar küçük işletmeleri desteklemektir. Küçük işletmeler herhangi bir ekonominin ve toplumun kalbi. İşgücünün büyük çoğunluğunun istihdam edildiği ve ödeme çeklerinin oluştuğu yerdir. İşlerin nasıl yapıldığını anlayan yetenekli teknisyenler ve iletişimcilerden oluşan bir ekip kuruldu.

OPP Token

 • Token Kısaltması: OPP
 • Fiyat: 0.40 Dolar
 • Satılacak Token: 142.000.000
 • Platform: Ethereum (ERC20)
 • Softcap: 4 milyon Dolar
 • Hardcap: 40 milyon Dolar
 • Minimum Yatırım: 300 Dolar
 • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: BTC, ETH, Fiat

 

Bağlantılar

Web sitesi | | Twitter | Facebook | Telegram | Medium | Youtube | Linkedin | Reddit | Github | ANN

 

My Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Address: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme