Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Omnity ICO İncelemesi

Bilginin sürekli büyümesiyle, herhangi bir alanda güncel kalmak artık mümkün değil. Yazarlar artık her şeyi okuyamaz ve bilmediklerinden alıntı yapamazlar. Sonuç olarak, alıntılar arasında bağlantı kuran belgeler ağı gittikçe daha fazla seyrediyor (birbiriyle bağlantı kurması gereken belgelerin %1’inden azı aslında bunu yapıyor).

Doğal dil işleme, makine öğrenmesi, grafik matematiği ve dilsel blok zinciri ile kaynaşan Omnity, benzer, paylaşılan nadir kelimelerin benzer kalıplarını tespit ederek belgeler arasında paylaşılan anlam bulur. Geleneksel, bağlantı tabanlı belge keşiflerinin sınırlarını aşan matematiksel bir yaklaşım. Omnity, karakterlere dayalı olanlar da dahil olmak üzere 100’den fazla dilde çalışır.

Her geçen gün artan ve gittikçe parçalanan bilginin yükselen denizinde, Omnity, bu belgeler doğrudan alıntı yapmasa veya birbiriyle bağlantı kurmasa bile, arama yapanların ilgili belgeleri verimli bir şekilde bulmalarını sağlar. Bu, bilim, tıp, mühendislik, hukuk ve finans gibi çok çeşitli bilgi alanları arasında gizli ve yüksek değerli ara bağlantı kalıplarının keşfedilmesini hızlandırır.

Omnity, tüm belgelerin anlamsal imzalarından kaynaklanan anlam tabanlı ilişkilerin manzaralarını yarattığımız, ilişkisel anlamsal arama teknolojisindeki temel gelişmelere dayanmaktadır. Bu şekilde, tüm belgelerde yer alan bilgiler, yalnızca paylaşılan fikirlerle derinlemesine bağlantılı olabilir.

Neden Omnity?

 • Bilgi kırılgandır, yıkıma açıktır. Omnity, dünya genelinde dağılmış yerlerde gereksiz, şifrelenmiş belge depolama yoluyla bilgi esnekliği sağlar.
 • Dilbilimsel blok zinciri teknolojisini kullanarak, Omnity belgeleri küresel çapta merkezi olmayan depolama ağlarına toplar ve yaygın olarak dağıtır; tarafsız bilgi keşfi sağlanması.
 • Omnity, bu belgeler doğrudan alıntı yapmasa veya birbiriyle bağlantı kurmasa bile, insanların beklenmedik şekilde ilgili belgeleri verimli bir şekilde bulmalarını sağlamak için yapay zekayı kullanır. Bilinmeyen bilinmeyenleri bulun!

 

Omnity Özellikleri

 

Toplamak

 • Semantik Olarak Bağlantılı Olarak En Büyük Ajanslardan Milyonlarca Federal Belge
 • Sürükle ve Bırak Arayüzü ile Dokümanları Elle Yüklemek İçin Ücretsiz
 • Büyük Ölçekli Özel Toplu Tüketim Mevcut mu (lütfen sales@omnity.io adresinden satış ile iletişime geçin )

Bağlamak

 • Benzer Anlamsal İmzalarla Bağlantılı Belgeler
 • Doğal Dil İşleme, Makine Zekası ve Grafik Matematiğin Birleşmesi Yoluyla İşlenen Metin
 • Ar-Ge’de Üç Yıl Artan> 500.000 Kod Satırı ve 9 Milyon Dolar Finansman Sağladı

Korumak

 • Dilsel Blok Zinciri Zaman, Yer ve Yazarlıkta Değişen Belgelerin Anlamsal İmzalarını İzler
 • 100 dilde Mühendislik, Finans, Hukuk, Tıp, Bilim Metin Temelli İçerik için Dijital Haklar Yönetimi
 • Kendi Kendini İyileştiren Dağıtılmış Doküman Ağı için Hiper-Merkezi Olmayan Belge Depolama

Keşif Botları

 • Tüm Dosya Sorgulama Sürükle ve Bırak tarafından Tetiklenen Otomatik Semantik Arama Ajanları (“Keşif Botları”)
 • Seçili Periyodiklik ve Sürelerde Tokenle Sürülen Özerk Aramaları Başlat
 • Kullanıcıya Periyodik Olarak E-postayla Gönderilen Keşif Raporları

 

OMNITY SEKTÖRLERİ

Finans – Doğru Yatırımın Bulunması

Kötü şekillendirilmiş alanların ve yarı pişmiş fikirlerin sonsuz ve büyüyen denizinde, bir yatırım uzmanı o okyanustaki nadir taşlar yarıştan önce nasıl bulur? Hiper bağlantılı bir dünyada, anlaşma akışı oldukça rekabetçi ve riskler hiç bu kadar yüksek olmamıştı.

Omnity, her türlü yatırım uzmanının bu gürültü denizi içindeki gizli yüksek kaliteli yatırım fırsatlarını hızlı ve verimli bir şekilde tespit etmesini sağlar. İster kurumsal gelişimde, ister girişim sermayesinde olsun, ister satın alma tarafı yatırımında olsun, Omnity, karmaşık profesyonellerin geniş bir yelpazedeki sorulara cevap verebilmesi için karmaşık belge setlerine gerçek zamanlı bir bakış açısı sağlar.

KANUN – Doğru Argümanı Bulma

Dağınık ve büyüyen bir yasal belge denizinde, içtihat kanunu ve potansiyel olarak yararlı kanıtlarda, hukukçu bir profesyonel, patent başvurusunu kovuşturmak veya davalarını dava yoluyla ilerletmek için belgelerini nasıl bağlar?

Omnity, her türden hukuk uzmanının, ilgili belge ara bağlantılarının gizli desenlerini hızlı ve verimli bir şekilde tespit etmesini sağlar. Patent kovuşturmalarında, davalarında veya politikada Omnity, karmaşık profesyonellerin çok çeşitli sorulara cevap verebilmeleri için karmaşık belge setlerine gerçek zamanlı bakış açısı sağlar. Daha fazlasını buradan okuyun.

ARAŞTIRMA – Araştırma bağlamında yerleştirin

Her gün 2500’den fazla bilimsel makale ve 2.200 patent başvurusu yayınlanmaktadır. Bilim ve mühendislik alanlarının sadece son beş yılı 100.000 belge ölçeğinde üretilmiştir. Bunları bir saatte bir okumak, profesyonel bir yaşam süresi olan 50 yıl sürer. Bu belgelerin karşılaştırma başına üç dakikada eşleştirilerek karşılaştırılması, kaydedilen insan uygarlığının neredeyse uzunluğu olan 9.000 yıldan fazla sürecektir. Herhangi bir alanda güncel kalmak mümkün değildir, çoğu yeniliğin gerçekleştiği iki veya daha fazla farklı alan arasındaki sınırlar çok daha azdır.

Omnity, tüm alanlardaki araştırma ve geliştirme profesyonellerinin, ilgili belge ara bağlantılarının gizli desenlerini hızlı ve verimli bir şekilde tespit etmelerini sağlar. Temel araştırma veya gelişmiş ürün geliştirme için olsun, Omnity, karmaşık belge setlerine gerçek zamanlı bakış açısı sağlayarak araştırma ve geliştirme profesyonellerinin geniş bir yelpazedeki sorulara verimli ve sistematik bir şekilde cevap vermelerini sağlar. Daha fazlasını buradan okuyun.

DAVRANIŞ VE POLİTİKA – Sesinizi İfade Edin ve Etkiyle Bağlanın

Omnity, savunuculuk ve politika profesyonellerinin tüm alanlardaki ilgili belge ara bağlantılarının gizli desenlerini hızlı ve etkili bir şekilde tespit etmelerini sağlar. Farkındalık, eğitim, lobicilik veya kaynak tahsisi olsun, Omnity, karmaşık belge setlerine gerçek zamanlı bakış açısı sağlayarak savunuculuk ve politika belirleme uzmanlarının geniş bir yelpazedeki sorulara etkin ve sistematik bir şekilde cevap vermelerini sağlar.

Belirli bir dava için en önemli uzman tanıklar, avukatlar ve hukuk firmaları kimlerdir? Kimin kararına bağlı olabiliriz? Örgütsel ve yazar meta-verilerini kullanan Omnity, bir bilgi alanındaki liderleri hızla tanımlayabilir, düşünce okullarını ifade edebilir ve bir vakanın merkezinde hukuk bilgini ve içtihat hukukunu tespit edebilir. Bir patent başvurusu için, başkaları tarafından alıntılanmadığı halde bile, önceki teknikler bulunabilir. Dava delilleri, göreceli olarak güçlülük ve potansiyel zayıflık alanlarını belirleyen davacı veya sanık stratejisine anlamsal olarak eşleştirilebilir. Daha fazlasını buradan okuyun.

 

Jeton Özellikleri

 • Erken Kabul Yapan Program (EAP), kullanım ve iç satış sonrası belirteç değerinin artmasına izin verir (değer tahakkuk sınırına tabidir)
 • Keşif botlarını başlatmak için belirteçler kullanılabilir (kullanıcı tarafından seçilen periyodik aralıktaki içeriği keşfeden arama ajansları)
 • Belirteçler büyük belge setlerini kişisel olarak almak için kullanılabilir.

 

OMNITY Token

 • Token Kısaltması: OM
 • Fiyat: 0.75 Dolar
 • Platform: Ethereum (ERC20)
 • Softcap: 20 milyon dolar
 • Hardcap: 50 milyon dolar
 • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: BTC, ETH, USD

 

Bağlantılar

Web sitesi | Whitepaper | Twitter | Facebook | Telegram | Linkedin | Bitcointalk

 

My Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Address: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme