Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Morpheus Labs İşletmeleri Blok Zinciri ile Tanıştıracak

Medya ve halk tarafından blok zincir olarak büyülenen bir teknoloji nadiren görülür. Dördüncü Endüstri Devrimi’nin katalizörü olarak test edilen kurum, teknolojisiyle deneyler yaptı. Benzer şekilde, yatırımcılar blok zinciriyle ilgili şirketlere yüz milyonlarca dolarlık yatırım yapmışlardır. Bu tür yatırımlar, genellikle düşük riskli ve güvenli durumlarda teknolojiyi denemek için laboratuvar benzeri bir ortama sahip olmayan pazarlama ve organizasyon başarısızlığı riski taşır.

İnovasyon, yaratıcılık ve uygulama birleşimidir. Çoğu zaman, bir fikir ticarileştirme için olgunluğa erişmeden önce, evrimsel veya dönemli bir aşamadan geçmelidir. Aslında, fikirlerin çoğu pazarlama sürecinin değerine nadiren ulaşır çünkü döngü çok uzun ve çok pahalıdır. Bu da fikirlerin gelişimini ve olgunlaşmasını çok ekonomik hale getirir. Sonuç olarak, başlangıçların neredeyse yüzde 99’u başarısız oluyor.

Morpheus Labs Genel Bakış

Morpheus Labs BPaaS (Blockchain Platform As a Service) basitleştirmek, blockchain uygulamanın gelişimini hızlandırmak ve size mevcut programlama dilleri ve ihtiyaçlarınıza uyan blockchain yürütme arasında seçim yapma olanağı verecektir. Entegre işbirlikçi geliştirme ortamı, çalışma alanı yönetimi, sürüm kontrol depoları ve önceden yapılandırılmış birçok görev sayesinde benzersiz avantajlar elde edersiniz. Uygulamalarımızı inşa etmek, maliyet ve zamanın bir bölümünde blok zincirleme teknolojisi ile denemeler yapmak gibi katma değerli çalışmalara odaklandığımızda, platformumuza biraz zaman tanımanızı istiyoruz.

 

Morpheus Platformu

Entegre blockchain platformumuz, hızlı prototipleme, geliştirme ve barındırma için hazır kaynak sağlayan aşağıdaki bileşenlerden oluşmaktadır. Bileşenler platformda kullanım için aşamalı olarak mevcut olacak.

 

Morpheus Platformunun Faydaları

Önemli sorunları çözecek – Engellerin ve entegre gelişimin bazılarını desteklemeye hazır blockchain çözümleri. Test ortamı, en etkili blockchain platform hizmetini sağlar ve işin karşılaştığı en teknik zorlukları yönetir.

Erişilebilir – Ekibimiz, farklı geçmişlere sahip blockchain işinde son derece işlevsel ve deneyimli.

Güvenilir – Bizim fikrimiz ve kurucularımız Singapur hükümetinin start-up grubu olan SGInnovate’e kabul edildi. En kalifiye mühendisler ve ödüllü ekipleri bünyesinde barındıran SGInnovate, karmaşık ve büyük ölçekli platform uygulamalarını uygulama konusunda geniş deneyime sahiptir.

Güçlü, güvenli ve değerli – Tüm kaynaklar ve destek bulut tabanlı olup, uygulamalarınızı her zaman, her yerde güvenli, güvenilir ve ölçeklenebilir bir ortamda özelleştirmenize ve dağıtmanıza olanak tanır. Platform, MVP ve Faz 1 sırasında özel bir bulut ortamında barındırılıyor. Faz 2 ve ötesinden AWS gibi önde gelen bulut ortamlarında barındırılacak.

Uygun fiyat – Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini koruyoruz. Müşterilerimize yüksek maliyetler olmadan değer vermeyi taahhüt ediyoruz. Blockchain’e dahil etmek için yüksek seviyede çalışıyoruz.

 

MITx Jetonu

Tüm Morpheus Labs platform hizmetlerinde kullanılan jetonlar, Morpheus Altyapı Token versiyon x (MITx) olarak adlandırılacaktır. MITx bir ERC-20 uyumlu jetonudur ve verilen tüm hizmetler ve ürünler için Morpheus Labs ağında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Toplam 1 Milyar MITx basılacaktır. Ana ICO’da 250 milyon MITX satışa sunulacaktır. 250 milyon MITX’in satılması yeterli fon üretmektedir. Kalan MITx, iş genişlemesi için kullanılacak ve sadece ürün yol haritasına göre satışlar için serbest bırakılacaktır. Bu etkinlikten elde edilen tüm sonuçlar sadece ürün ve iş geliştirme için kullanılacaktır.

 

Takım

Chuang Pei-Han
Branson Lee
Dorel D. Burcea
Bruce Lu Yang
Xiao Lei
Eddy Low
Edward Loke
Eric Xu Cong
Clara Zhou
Hanna Bae

 

Kurucu Danışmanlar

Liu Siyu
Kunio Okuda
Prof. Simon Choi
Dr. Rex Yeap
Khal Achkar
Lok Choon Hong
Dr. Allen Yeo
Dr. Lee Rojia
George Han
Jared Polites
Dr. De-Wai (David) Chou
Dr. Yeo Yong-Kee

 

Bağlantılar

Web Site | Whitepaper | Telegram | Twitter | Facebook | Linkedin | Github | ANN

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme