Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Module, Blockchain Veri Depolama Ağı Yaratacak

Module Hakkında

Module, ücretsiz mobil cihaz depolaması için bir varlık sunan bir blockchain tabanlı platformdur. Module platformu, kullanıcıların kullanılmayan GB’yi küçük taşınabilir cihazlardan bile satın almasına ve kiralamasına olanak tanır; bu, herhangi bir cep telefonu sahibinin Module işine katılabileceği ve kazanabileceği anlamına gelir.

Module, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, sunucular vb. öğelerin bir varlık olarak ücretsiz depolanmasını sağlamak için tasarlanmış bir blockchain tabanlı platformdur. Module platformunu kullanarak, bir akıllı telefondan bile madenciliğe katılabilecektir. Sunucular ve işletmeler de madenciliğe katılabilirler.

Module’ün fikir birliği (madencilik) algoritması, depolama alanını ödünç vererek ödüller kazanmayı mümkün kılar. Aygıtların depolama kapasitesi ilerledikçe ve genişledikçe, sunulan çeşitli hizmetlerin genişletilmesini bekleyebilir. Yeni orijinal paralar çıkarmaya ek olarak, kullanıcılar aynı zamanda platformda Dapps (merkezi olmayan uygulamalar) geliştirebilecekler.

 

Teknoloji

İstemci tarafında şifrelemeyi mümkün kılan PCSN (P2P Bulut Depolama Ağı), bir kullanıcının bir üçüncü tarafın depolama alanına dayanmak zorunda kalmadan veri iletmesini ve paylaşmasını sağlar. Merkezi kontrolün ortadan kaldırılması, güvenlik, gizlilik ve veri kontrolünü önemli ölçüde artırırken, geleneksel veri hataları ve elektrik kesintileri gibi sorunları hafifletebilir. Daha önce, P2P ağı bir depolama sistemi oluşturmak için uygun değildi. Bu sistemle, önerilen çözüm olarak doğrudan ödemeleri uygulayarak, yanıt doğrulama sistemine benzer bir yöntem ile doğal problemleri çözüyoruz.

Bu, veri doğruluğunun düzenli olarak kontrol edilmesini ve PEER’de saklanan veriler için ödenecek tazminatın sağlanmasını sağlayacaktır. Module ayrıca, bu sistemde bir adres erişim modeli ve bağımsızlık yanı sıra düğümlerin toplamı için yeteneği öneriyoruz.

 

Konsensüs Algoritması

POSTT merkezi olmayan depolama ağı, iki pazarda veri depolama ve veri aktarımı (indirme vb.) işlevlerini gerçekleştirebilir. İki pazar, veri depolama pazarı ve veri hizmeti pazarıdır. Bir müşteri ve bir madenci, hizmet fiyatını belirler, piyasada bir SİPARİŞ oluşturur ve her bir SİPARİŞ işlemini işler. Bu pazar POSTT tarafından geliştirildi, POSTT (Space of Space) ve POTT (Zaman ve İşlem Prosedürü) içerir. Kullanıcılar istedikleri zaman için verilerini güvenli bir şekilde saklayabilecekler. Son olarak, madenciler yeni bloklar oluşturarak blok zincirini destekleyecek ve madencilerin yeni bloklar üzerinde etki etmek için ödüller kazanma fırsatı, depolama alanı, zaman ve ağa şu anda sağlanan işlemlerin sayısıyla orantılı olacaktır.

 

Platform

Verilerinizi özel, güvenli, bağımsız ve hızlı bir şekilde depolamanıza ve yönetmenize olanak veren Module çözümlerine erişim kazanın. Veri varlıklarınız tamamen sizin tarafınızdan kontrol edilen bir blockchain adresinde depolanır ve siz bunlara erişebilen tek kişi olursunuz. Platformumuzun gizli paylaşım konseptinden yararlanın. Kira alanı ve madenciliği başlatmak Module ile çok kolaydır. Kendi servisinizin hızlı dağıtımı, veri, veri depolama ve transfer hizmetleri için blokajı kullanın. Sistem bütünlüğü ve madencileri için ödeme yapmak, geliştiricilere ve katkıda bulunanlara ödeme göndermek, bilimsel laboratuvarları ve üniversiteleri desteklemek, bağlı kuruluş ve sadakat sistemleri oluşturmak platformun hizmetlerindendir.

 

Özellikler

Dahili test Ekim 2018’de başlayacak. Testin tamamlanmasından sonra beta sürümü Aralık ayında kullanıcılara dağıtılacak. Google Play ve App Store’daki resmi sürüm Ocak ayında planlandı.

Projemizin özelliklerinden biri de jeton sahiplerinin MODL kullanıcısı olmasıdır. MODL uygulamasının beta sürümü, ICO sırasında bir MODL jetonu satın alan kullanıcılara dağıtılacaktır. Uygulamadaki daha fazla etkinlik, dağıtılacak MODL’nin daha fazla değerlenmesi demektir. Etkenler uygulamayı yaymak ve kullanıcıları edinmek için kullanılacaktır. Basın açıklamaları, Ağustos 2018’den itibaren Asya bölgesinde başlayacak.

 

Module Uygulaması

Module, hassas bilgilerin saklanması için uygundur; çünkü dağıtılmış depolama alanı, verileri birçok farklı yerde parçalarda tutar. Başkalarından gizli tutulması gereken bilgileri saklamak için kullanılabilir. Özellikle, Module gibi dağıtılmış bir mağazada bilgi depolayarak, “gizli paylaşım” yoluyla bilgi güvenliğini artırabilir. Başka bir deyişle, hassas bilgi parça parçalarına bölünmüş ve ayrı yerlerde depolanmışsa, bilgi sadece bir parça ile çoğaltılamaz. Ancak eğer birkaç parça toplanırsa, bilgi çoğaltılabilir. Bu gizli paylaşım yöntemi, blockchain’de ve hassas bilgilerin güvenli bir şekilde saklanması için güvenli bulut depolama alanı oluşturmak için kullanılacaktır.

Gizli paylaşım anahtarlarının yönetimi yoluyla blok zincirinde kaydedilen belgelerin gizlenmesi tekniği zaten geliştirilmiştir. Hassas bilgiyi işlemek için blockchain kullanmanın önündeki bir engel, blockchain hakkındaki bilgilerin tüm kullanıcı topluluğuna açıklanması gerektiğiydi. Bununla birlikte, blockchain teknolojisini ve gizli paylaşımı birleştirerek, daha yüksek güvenlik ve rahatlık beklenebilir. Bu şekilde blockchain finans, dağıtım, tedarik zinciri, resmi belge yönetimi, vb. gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir.

 

MODULE Token

  • Token Kısaltması: MODL
  • Fiyat: 0.008 Dolar
  • Satılacak Token: 3 Milyar
  • Toplam Token: 15 Milyar
  • Platform: Ethereum (ERC20)
  • Softcap: 5 milyon dolar
  • Hardcap: 18 milyon dolar
  • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: BTC, ETH, USD

 

Bağlantılar

Web sitesi | Whitepaper | Twitter | Facebook | Telegram | Linkedin | Github | ANN

 

My Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme