Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

KWHCoin Yenilenebilir Enerji Kaynakları Sunuyor

KWHcoin Nedir?

KWHCoin, birçok insanın rahatı için yapılan internet ve sanal tabanlı işlem aracı çözümlerinden biri olarak geliyor. KWHCoin, tüketiciler, üreticiler ve onların enerji kaynakları arasındaki ademi merkeziyet faaliyetlerine adanmış bir simgedir ve dağıtılmış ve birbirine bağlanmıştır.

KWHCoin, üretilen enerjinin her kilovat saati temsil eder ve açığa çıkan enerji üretilen enerjiye eşdeğer olacaktır. KWHCoin, aynı zamanda son derece uygun maliyetli ve yenilenebilir enerji kullanan bir blockchain tabanlı enerjidir.

Proje aynı zamanda bir blockchain teknolojisini kolay bir teknoloji olarak uygulamayı hedeflemektedir. Tüm işlemler KWHCoin dijital para birimi kullanılarak yapılmıştır. KWHCoin’in varlığı ile bu dijital para birimini internette mevcut olan para birimi haline getiriyor.

Sadece bu kadarla sınırlı değil. KWHCoin ayrıca büyüyen iş dünyasının daha modern bir hale gelmesine yardımcı olmayı hedefliyor. KWHCoin kullanmak için Grid adlı bir uygulamadan geçmelidir. Bu uygulama KWHCoin kullanılarak yapılan herhangi bir işlem için kullanılabilir.

Neden KWHcoin Projesi Oluşturuldu?

Teknolojinin gelişimini arttırmasıyla birlikte, insanlar teknolojiye bağımlı hale geldi. Teknolojinin kendisi, dünyadaki tüm insanlığa yarar sağlar. Bununla birlikte, elbette teknolojiden, yani, insanın doğal yaşamını yitirmesi gibi bazı olumsuz etkiler söz konusudur. KWHCoin’i yaratmanın önemi budur.

Bugün teknolojiye bağımlı çok fazla insan var. Bununla birlikte, bugünün teknolojisi hala fosil kaynaklı enerji kaynaklarını kullanıyor. Fosil materyalin sürekli olarak kullanılması halinde, insanlar çok bağımlı olacak ve fosil yakıtların kullanılabilirliği daha da azalacaktır. Dahası, fosil materyallerin çevre kirliliği oluşumu gibi çevre üzerinde de etkisi vardır.

Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim?

KWHCoin’in varlığı, çevre kirliliği olmaksızın sürekli olarak enerjiye ihtiyaç duyan insanların sorunlarına çözüm getirmektedir. İnsanlar artık fosil yakıtlardan enerji almayacaklar.

KWHCoin , tüketicilerin, üreticilerin ve enerji kaynaklarının yenilenebilir bir enerji yaratmak için birbiriyle bağlantılı olduğu merkezden dağıtılmış blok zinciri tabanlı bir uygulamadır. Yayılan enerjiye dayalı üretilen tüm enerjiler çok düşük maliyetlidir.

KWHCoin’in varlığı, fosil yakıt enerjisinin yenilenebilir enerjiye geçişini azaltmak için inşa edilmiştir. Çünkü, eğer insanlar fosil yakıtları bir enerji kaynağı olarak kullanmaya devam ederse, o zaman elbette fosil yakıt tükenecektir.

Ayrıca fosil yakıtlar çevre dostu değildir ve çevreye zarar verebilir. KWHCoin kullanarak insanlar, kirli enerji kaynaklarından, 21. yüzyılda var olan temiz enerji kaynaklarına yönelecekler.

Bu yenilenebilir enerjinin insanlığın geleceğine varlığı, çünkü bu enerjinin dağılımında üçüncü bir parti yoktur. KWHCoin, aynı zamanda net sıfır karbon enerji kaynağına dayalı bir tokenized blockchain çözeltisidir.

Eğer günümüzde insanlar fosil yakıt enerjisine alışmışlarsa, bu enerjiyi kullanamama büyük bir hatadır. Fosil enerjinin kullanımı insanlığa ve dünyaya zararlıdır.

Böylece, küresel ısınmadan, çevre kirliliğinden, hava kirliliğinden ve düşük oksijen kalitesinden başlayarak her yerde hasar meydana geldi. KWHCoin’in varlığıyla, elektrik kullanmadan dünya çapında 1.2 milyar insana yenilenebilir enerji sağlayan bir çözüm sunuyor.

KWHCoin ile yenilenebilir bir enerji kaynağına sahip olan hiçbir kaynağı olmayan binlerce eve yardım ediyor. Bu, yenilenebilir enerji kaynağı olarak merkezi olmayan bir platform oluşturarak iletim maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur.

Olumlu etki, insanlar bugün karbon emisyonlarını doğrudan azaltan yeşil ekonomiden faydalanabilir. Platfrom, enerji kaynaklarını blok zincirleme teknolojisinin yardımıyla birbirine bağlayabilen merkezi olmayan bir dağıtım şebekesidir.

Bu enerjinin kullanımı için öncelikle KWH tokenlerine dönüştürülen ağa verilecektir. Bu simge otomatik olarak kullanımının herhangi bir dijital cüzdanına geçecektir. Bu nedenle, KWHCoin blockchain tabanlı enerjinin bir geleceği. KWHCoin’in varlığı, enerji kaynaklarını kaybedecek insanların serbest enerji kaynağına sahip olmalarını sağlar.

KWHCoin’i kullanmak için, tüm işlemlerin kolaylaştırılmasına yardımcı olacak olan Grid uygulamasını kullanabilirsiniz. Grid uygulaması, Mobil ve bilgisayarda yüklü olan bir uygulamadır. Bu şekilde, web, iOS ve Android’i kullanarak bir enerji kaynağı dağıtımına sahip olabilirsiniz.

KWHCoin, insanlığa saf enerji sunarak başarılı olmuştur. Çünkü varlığıyla güvenilir enerji kaynaklarını kaybeden 1.2 milyar insanı kurtardı. Bu nedenle KWHCoin dünya çapında yenilenebilir enerji kaynakları tedarik etmeye hazırdır.

 

Bağlantılar

Web sitesi: https://kwhcoin.com/

Whitepaper: https://kwhcoin.com/wp-content/uploads/2017/12/KWHCoin-White-Paper-REVISED.pdf

Twitter: https://twitter.com/kwhcoin

Facebook: https://www.facebook.com/KWHCoin

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCzkvoY35wZz_49025Ye3Ydg

Telegramhttps://t.me/joinchat/Hb6FqhIgWqn9lJ5rNSCGMg

Reddithttps://www.reddit.com/r/kwhcoin

Linkedinhttps://www.linkedin.com/company/27156455/

Annhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2303093.0

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme