Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Humancoin ile Bağış Yapmak Kolaylaşacak

İstatistiklere göre, gezegenin her üç sakini ve ticari kuruluşların %75’i her yıl hayır kurumlarına katılıyor. Bu göstergeler daha fazla olabilir, ancak dolandırıcılık ve hayır kurumlarına olan güven eksikliğinin gelişmesi, fon yaratmayı önemli ölçüde engeller. İnsanlar, bağışlarının belirli bir alıcıya ulaşacağından emin değiller ve para, gerçekten dile getirilen ihtiyaçlara gidecek. Ayrıca önemli olan, gönderen ile yapılan işlem sırasında bir komisyonun tahsil edilmesidir. Hayırsever kuruluşlar, ticari kuruluşlar olmadıkları için bu maliyetleri kendileri üstlenmezler. Ademi merkeziyetçi platform Humancoin, ödemeleri şeffaf ve kolay hale getiren, blok tabanlı teknolojiyi kullanarak yeni bir seviyeye sadaka aktarmayı öneriyor.

Humancoin’in Temel Özellikleri

Humancoin platformu, hayır vakıflarını P2P ödemeleri aracılığıyla bağış yapmak isteyen insanlarla ve kurumlarla birleştiren bir ekosistemdir. Şimdi bir ödeme yaparken, alacaklı tarafından fiili makbuzu kolayca izleyebilirsiniz. Humancoin projesi, yeni teknolojilerin kullanımı yoluyla hayır kurumu geliştirmenize izin veriyor.

 

Humancoin Avantajları

Projenin önemli bir avantajı, projenin kripto para biriminin madenciliğini çıkarma olasılığıdır. Ayrıca, Humancoin jetonları, platform ortaklarından kolaylıkla bonuslara dönüştürülebilir. Hayır kurumuna böyle bir yaklaşım, içsel kripto para birimi için sürekli bir talep sağlayacaktır, burada bir yardım eylemine katılım ile bir ödül alabilirsiniz.

Humancoin projesi, teknolojiyi engelleme üzerine çalışan ve iyi bir iş çıkarırken çeşitli sadakat programlarına katılmayı sağlayan ilk projedir. Projenin ortakları çeşitli dükkanlar, havayolları, kripto borsaları ve diğer uluslararası şirketlerdir. Aynı zamanda, sadece kripto para biriminde değil, aynı zamanda Fiat’ta da ödemeleri kabul eder, hisselerini platforma yerleştirir ve kullanıcılara hayırseverlik yapmalarını teşvik eder. Humancoin rakiplerini yok etmeye çalışmaz, ancak yüksek düzeyde entegrasyon sağlamak için onlarla aktif olarak işbirliği yapar. Bunu yapmak için, bir değişim çapraz oranını kurmak yeterlidir.

Blok teknolojisinin sadakaya katılmasıyla Humancoin, banka kartı bilgilerinizi yansıtmadan ödeme yapmanıza olanak tanır. Projenin yardımıyla, kullanıcılar alıcının coğrafi konumundan bağımsız olarak bağış yapabilirler.

Platform üzerinde çalışmaya başlamak için kayıt olmanız gerekmektedir. Tüm yardım kuruluşları, yardıma ihtiyacı olan bireylerin yanı sıra kapsamlı bir incelemeye tabidir. Yapay zekanın otomatik olarak belirlediği şüpheli eylemler söz konusu olduğunda, bu kişiler restorasyon imkanı olmadan sistem tarafından engellenir. Her kullanıcı projeye verilen herhangi bir yardım projesine oy verebilir, böylece ağdaki derecesini arttırır.

Tüzel kişilikler için önemli bir avantaj, hayır kurumlarına sunum yapmak üzere, ağa hayır kurumlarının katkılarının uygulanmasını onaylayan birincil belgeleri alma fırsatıdır.

Projedeki her bir işlemi yürütme komisyonu, ödeme miktarından %5 oranında sabittir ve bu oran, hayır kurundaki standart ücretten önemli ölçüde daha düşüktür. Projedeki tüm işlemler akıllı sözleşmeler kullanılarak gerçekleştirilmekte ve kullanıcıların aracılara komisyon ödememesi sağlanmaktadır.

Humancoin’e Genel Bakış

Humancoin projesi, hayır işleriyle çalışmak için yeni rekorlar kıran platformdur. Kullanıcılara yönelik teşvik, aktif katılımcılar için hisselerini ve bonuslarını ve bonuslarını yerleştiren daha fazla sayıda ortak şirkettir. Aksi takdirde, projenin kullanıcıları, yardımseverlerin çok minnettar oldukları ve çeşitli alanlarda bir ikramiye aldıkları hayırsever bir projeye katılarak bir çifte ikramiye alırlar.

Proje 2017’nin başlarında başladı ve şu anda kripto değişim borsalarında listeyi başlatarak projenin bir beta sürümünü kullanıma hazırlanıyor. Projenin başlangıcı 2019 yılı için planlanmış olup, tüm piyasaya sürülen enstrümanların kademeli olarak piyasaya sürülmesi, tam lansmanı 2019 yılı için planlanmıştır.

Kripto Para Birimi Humancoin

İç yerleşimler için proje, Ethereum temelinde ERC-20 standardına göre uygulanan Humancoin ile aynı adı taşıyan dahili kripto para birimini kullanmaktadır. Satılacak token sayısı 3.055.000.000 olarak belirlendi. Ek kripto para birimi emisyonu yoktur. Bir jetonun sabit fiyatı 0.01 $ ‘dır. Minimum satın alma tutarı 0,1 ETH’dir. Ön satışlar başarıyla tamamlandı ve şimdi 1 Kasım’dan önce, %35’e varan bonuslar alabileceğiniz ana satış başlıyor.

 

HUMA Token

  • Token Kısaltması: HUMA
  • Fiyat: 0.01 Dolar
  • Satılacak Token: 3.055.000.000
  • Platform: Ethereum (ERC20)
  • Softcap: 6 milyon dolar
  • Hardcap: 26 milyon dolar
  • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: ETH
  • Ülke: İngiltere

 

Bağlantılar

Web sitesi | Whitepaper | Twitter | Facebook | Telegram | Medium | Reddit | Instagram | Youtube | Linkedin | Github | ANN

 

My Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Address: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme