Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Foresting, Blockchain Tabanlı Sosyal Medya Devrimi Başlatıyor

Lehman Brothers’ın çöküşünü yayınlayan, post-devrim sisteminin en ilginç olayları ve Satoshi Nakamoto tarafından başlatılan Bitcoin ile adlandırılan kripto paralar. Gerçek kimliği hala tamamen örtülü olmasına rağmen, hâlâ bankacılık sisteminde güven eksikliğiyle ilgili dokuz sayfadan oluşan güçlü bir tezi var. Ayrıca, üretilemeyen ve mükemmel bir şekilde şeffaf olmayan bir para sistemi önermektedir.

Foresting Ağı

Foresting ağı üç bölümden oluşmaktadır. Birincisi, sosyal medyadır. İkincisi dijital bankacılık hizmetleri ve üçüncüsü, Foresting topluluğunu ve içerik yaratıcılarını destekleme rolü olan Foresting laboratuvarıdır. Foresting, geleneksel sosyal medyanın dağıtım sisteminden sapan, blockchain tabanlı bir sosyal medya platformudur.

Foresting Bankaları, Foresting ağının içerik oluşturucuları ve küratörleri için dijital bir bankadır. Bu banka, içeriği yaratanlar için finansal hizmetleri desteklemektedir. Foresting Laboratuvarı toplulukları ve pazarlama aktivitelerini, özellikle de içerik yaratıcılarını Foresting ağının sahibi olarak desteklerken.

Sosyal medya, toplumumuzda güçlü bir role sahiptir, çünkü iyi internet bağlantısına sahip olan neredeyse tüm insanlara dokunabiliyor. Örneğin, sosyal medya seçim kültürünü değiştirebilir. Birleşik Devletler Başkanı Barack Obama üç kelimeyi tweet attı: “Dört yıl daha”! Ve Facebook’ta 680.000’den fazla bireysel beğeni ve 400.000’den fazla paylaşım elde etti.

 

Merkezi Sosyal Medya

2018’e kadar, sosyal medyada 3 milyardan fazla aktif kullanıcı var ve büyümeye devam ediyor. Sosyal medya sadece Facebook ve Twitter ile sınırlı değildir. Instagram, Pinterest, SnapChat ve LinkedIn gibi pek çok alternatif içermektedir. Bu sosyal medyanın tümü, insanlardan çok fazla ilgi çekebilmekte ve mobil uygulama hizmetlerinin büyümesine ve büyük akıllı telefonlarda bulunmasına yol açabilmektedir.

Reklam Gelirinde Büyük Güven

Sosyal medyayı “kişisel bilgi sızıntısı ve hırsızlığı” ve “reklam kötüye kullanımı” gibi kullanmanın sonuçları olarak değerlendiren birkaç şey var. Geleneksel sosyal medyadaki dağıtım değeri hakkında kullanıcılar için dezavantaj olarak görülen diğer şeyler. Kullanıcılar, içeriği kendi başlarına oluşturma, gönderme ve paylaşma konusunda bir dizi seriyi tamamlarlar, ödüllendirilmezler.

Değer dağılımı ile ilgili ikinci şeyler, içerik sağlayıcıların gelirindeki değer dağılımının irrasyonelliğidir. Hepsi de milyarlarca dolarlık değer üreten, ancak gelir elde etmeyen katılımcılar. Tüm gelirler operatörlere ve hissedarlara aittir.

Foresting Ağı Değer Zinciri

Foresting ağında üç bölüm var. Birincisi FORESTING sosyal medya ödüllü blockchain. İkincisi, FORESTING bankasından doğrudan ödeme yoluyla katılımcıların dijital bankacılık hizmetleri. Üçüncüsü, altyapılar sağlayan ve içerik oluşturucuları destekleyen FORESTING laboratuvarıdır. Foresting ağı için başlangıç ​​noktası içerik sağlayıcılarından ve katılımcılardan gelmektedir.

Yeni sosyal medya kavramı olarak FORESTING , içeriğin oluşturduğu geliri, katkıda bulunan tüm kullanıcılara dağıtır. Kullanıcılar, sadece blockchain teknolojileri ve cryptocurrency kullanımıyla “beğenir” avantajı elde edebilirler. Blockchain teknolojileri, kullanıcıların içerik oluşturucuları hiçbir şey kaybetmeden desteklemelerini sağlar.

Foresting Yol Haritası

Foresting ağlarında, kendi ayrıntılı yol haritasına sahip üç teknoloji yol haritası vardır. İlk yol haritasında üç aşama var. İlk aşama Foresting alfa testi ağı, süpernode markası ve cüzdan örneği. İkinci aşama Foresting ağları beta testi ağı, tam node yapmak, Foresting bloğu gezgini, web cüzdanı, topluluk sitesi ilk baskısı, PTON jetonunun test konusunu ve PTON kredisi ve nakit testi işlemini kapsamaktadır.

Üçüncü aşamada, Android’de Foresting ağı ana ağının başlatılması, iOS mobil cüzdanı (light node), telefon üretimi ve dağıtımı için Foresting, BLE nano defteri yazarı, Foresting tarama bilgisi sitesi, Foresting kontrol paneli sitesi bulunmaktadır. Topluluk sitesi ikinci baskı, benzeri için PMC, ödül ve kredi değerlendirmesi.

İkinci teknoloji-yol haritası üzerinde, siparişlerin ve işlemin gizliliğini, istikrarlı madeni para meselesini ya da değer istikrarı için pegging sağlamayı, likidite ve çalışma ağ geçidini elde etmeyi, Foresting depolama düğümünü ve araçlarını oluşturmayı sağlayan Foresting bankacılığı başlatılıyor. Üçüncü topluluk sitesinin yayınlanması olacak. Üçüncü teknoloji yol haritasının içinde, yüksek işlem hızı için Foresting WASM eklentisi olacak ve dördüncü topluluk sitesini yayınlayacak.

PTON Token

  • Token Kısaltması: PTON
  • Fiyat: 1 ETH = 33.333 PTONs
  • Satılacak Token: 9.600.000.000 (%40)
  • Toplam Token: 24 Milyar
  • Platform: Ethereum (ERC20)
  • Softcap: 90.000 ETH
  • Hardcap: 170.000 ETH
  • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: ETH
  • Minimum Yatırım: 1 ETH
  • Ülke: Singapur

Foresting Ağı PTON Token’e dayalı olacaktır; ERC-20 üzerine kurulu bir ethereum para birimi. Jetonun 24 milyar PTON sayısının çoğunluğu satışa sunulacak, geri kalanı ise ekosistem boyunca dağıtılacak.

 

Bağlantılar

Web sitesi | Whitepaper | Twitter | Facebook | Telegram | Medium | Reddit | Youtube | Linkedin | Instagram | ANN | Bounty

 

My Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Address: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme