Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

FLOGmall, Alıcılar ve Satıcıları Buluşturan Çevrimiçi Kripto Para Mağazası Kuruyor

FLOGmall dünyanın her yerinden kullanıcılar için çeşitli mal ve hizmetleri jetonla satın alan ve satın alan uluslararası bir e-ticaret sitesidir.

FLOGmall‘da mağazaları yeni ve benzersiz bir formatta bulabilirsiniz: LiveStore. Canlı mağaza, satıcılar, mağazalar, ürünler ve hizmetler hakkında video içeriği ve blogların bir koleksiyonudur. LiveStore biçiminde size gösterme fırsatı veren mevcut içerik. FLOGmall platformu her iki problemi çözmek için tasarlanırken, hem satıcılar hem de alıcılar faydalanabilir.

Malların ve hizmetlerin cazip fiyatlarla satın alınmasına yönelik bireysel ve şeffaf bir yaklaşım, yalnızca perakende ve toptan dağıtıcıların bulunmaması durumunda mümkündür. Müşteriler, sipariş etmek istedikleri ürün ve hizmetlere kendileri karar vermelidir. FLOGmall platformun amacı ne istediklerini seçme imkanı ile müşterilerine sunmak ve perakende zincirlerine satmak karlı budur değil.

FLOGmall ile çalışan satıcıların pahalı pazarlamaya ihtiyacı yoktur. FLOGmall, müşterileri doğrudan teşvik etmek için kendi pazarlama programlarınızı oluşturmayı kolaylaştırır. LiveStore’un yeni formatı sayesinde, satıcı, işlerine güven endeksini arttırmak, sadık bir kitle kazanmak ve sonuç olarak satışları artırmak için ürünleri daha kaliteli bir şekilde sunma olanağına sahip oldu.

FLOGmall platformunda, tüm favori özel duyurular bu şekilde uygulanır. Eğer kullanmadıysanız ürünlerin satışını tanıtımı ve cryptocurrency üstesinden gelmek Kesinlikle ücretsiz! Ürününüzün fotoğrafını ve videolarını gözden geçirin ve birkaç tıklamayla yerleştirin. Dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcı reklamınızı görecek.

 

Milyonlarca teklif – Her kullanıcı kategorisi için kapsamlı bir ürün listesi içeren bir katalog. Burada günlük yaşam için gereken her şeyi bulacaksınız. Milyonlarca teklif arasından seçim yapın ve kripto para birimi için alışveriş yapın.

Stream video satışları – gerçek zamanlı olarak bir satış dönemi için hazır mısınız? Şimdi en iyi fiyata aziz ürünler almak için kuyruklarda kuyruk peşinde koşmak zorunda değilsiniz. İnternet bağlantısına sahip olmak ve Flogmall’a kayıtlı olmak yeterlidir.

FLOGmall platformunun misyonu, geniş tecrübe, derin bilgi birikimi ve dünya çapındaki en büyük satıcıların ve sıradan kullanıcıların ilgisinin yanı sıra, mal ve hizmet pazarını tamamen değiştirmektir.

 

FLOGMALL ŞİRKETİ KULLANICILARININ FARKLI KATEGORİLERİ İÇİN PLUSLAR

  • Satıcılar için:

Dünyanın her yerinden alıcılara erişim.
Ödeme sistemleri komisyonlarında tasarruf.
Bitmiş platformda bir canlı mağaza sahibi olun.
Satışların hızlı başlangıcı.
Blogcular aracılığıyla tanıtım için geniş fırsatlar.
Ek hizmetler için minimum ücret alan ücretsiz alan.
Yüksek ödeme gücüne sahip, yeni ve büyüyen bir token sahipleri kitlesine erişim.
FLOGmall kaynağındaki yerleşimin ilk aşamasında tüm satıcılar için eşit fırsatlar.

  • Müşteriler için FLOGmall’in avantajları:

Genel tüketim malları ve hizmetleri için jeton değişimi ;
Dünyanın dört bir yanından mal ve hizmetlere erişim;
Canlı mağazalar ile eşsiz bir video platformu;
Herhangi altcoin için ödeme;
Her satıcı için dürüst bilgi;
Jetonlar için para iadesi ve indirimler.

  • ICO katılımcıları için:

ATES ile projeyi başlattıktan sonra olası faydalar (İngilizce Otomatik Token Değişim Servisi – Otomatik Jeton Değişim Servisi).
Popüler kripto değişiminde Mallcoin jetonunun zamanlanmış çıktısı.
Risklerin Korunması.
Site hizmetleri için% 80’e varan avantajlar (sitede daha fazla bilgi edinin)

  • Madenciler ve kripto para sahipleri için:

(Diğer ICO satın alınanlar dahil) 1800’den fazla farklı altcoin ürün / hizmet satın almak ve satmak yeteneği;
Jetonlar için mal / hizmet alışverişi yaparak çoğu alt topun büyümesini teşvik etmek.

  • Tüccarlar için:

Kripto değişim borsalarına girmeden önce jetonun büyük kısmını satıyoruz. Sıfırdan büyük bir koşullu giriş noktası oluşturuyoruz.
Menkul kıymet borsalarındaki döviz kurunun büyümesini teşvik etmek, çünkü site üzerindeki belirteçlere ihtiyaç duyulmaktadır.
Jeton oranının piyasa fiyatı.

  • Meraklıları için:

Tüketici cryptocurrency için mal ve hizmet alışverişi nedeniyle hala para fiat için mal ve hizmet satın alıyor sıradan kullanıcılardan piyasada ek ilgi oluşturmak;
ağırlıklı olarak mal ve hizmet alışverişi için cryptocurrency kullanacak kullanıcıların yeni bir kategori oluşumu;
Sektöre dikkat çekmek. Kripto topluma nüfuz etmek;
Düşünce paradigmasının değişimi: nakitten kripto para birimine;
sonsuz likidite cryptocurrency lehine fiat para reddetmek.

  • Alıcılar için:

FLOGmall “Güvenli işlem” garantörünün hizmetleri komisyonu.
Tüm FLOGmall hizmetleri sadece Mallcoin jetonları tarafından ödenebilir.
Hizmetlerin maliyeti aşağıdakilere göre değişecektir:
Mevcut piyasa koşullarında.
Jetonun döviz kuru üzerinden.

Mallcoin oranı yukarı giderse, onu jeton sitede hizmetlerin maliyeti (Mallcoin) diğer markete göre anlamlı rekabetçi kalmıştır fiat eşdeğer değerine aşağı doğru (ters orantılı) yeniden hesaplanır.
Örnek için bu mantığı düşünün.

Aramada satılan bir reklamı tanıtmak için bir hizmetin maliyetinin 1 jeton olduğunu ve bunun 2 dolarlık bir çantaya dönüştürüldüğünü varsayalım. Jeton oranının 4 dolara yükseldiğini varsayalım. Site, hizmetin maliyetini hemen yeniden hesaplar ve 0,5 jetona eşit olur.  Fiyatı piyasa hareketlerinin bir sonucu olarak $ 1 borsa yukarı düşerse aynı şekilde de, hizmetin maliyeti ve 1 belirteci eşit değişmeden kalır.

 

Token Satışı

Satış Öncesi Dönemi: 14 Aralık-14 Ocak arası.
Softcap: 500.000 dolar. Satış oranı Mallcoin 1 ETH = 6000 MLC’dir.
Hardcap: 1.000.000 $

Ön-ICO Dönemi: 22 Şubat – 8 Mart 2018 arası.
Softcap: 2 500 000 $. Satış oranı Mallcoin 1 ETH = 3000 MLC’dir.
Hardcap: 5.000.000 $

ICO Dönemi: 22 Mart’tan 12 Nisan 2018’e kadar.
Softcap: 5.000.000 dolar. Satış fiyatı Mallcoin 1 ETH = 2000 MLC
Hardcap: 18.000.000 $

Hesaplamalara dayanarak, olumlu bir senaryo ile, FLOGmall’ın geliri aylık 17.148.382,10 $ olacaktır. Tüm Mallcoin belirteçleri arasında $ 205.780 585,14.S (6 aydan fazla sitede bulunan kullanıcıların ilerici büyümenin hesaplanması çıkarıldığında) 0.75’lık bir ayarlama faktörü, $ 154.335 438,86.V Bu durumda toplam yıllık geliri yıllık gelir, uygulanmasını ters tutucular FLOGmall, x2 eşittir başka cryptocurrency karşılığında avantajı sağladı, en fazla 5 ay olduğunu $ 30 milyon tutarında kullanıcıları ICO aşamaları jeton toplam satışı. İlk sahipleri başlatmak FLOGmall zaten kârlı Mallcoin alışverişinde bulunacaklar olarak bu dönem, azami hızının son sahibinin değişimi için tasarlanmıştır.

 

Proje Ekibi

 

Alexey Khayrutdinov

CEO

Girişimci, FLOGmall projesinin kurucusu, Topzakazz online mağazası ve Topzakazz.biz yerine getirme hizmeti. CIS’ye teslimat ile Çin’de Kargo Sahibi. Rusya’daki emtia işinde konferanslarda konuşmacı. E-ticaret projelerinin 3 yıldan fazla süredir başarılı bir şekilde uygulanmasında uzmanlaşmıştır ve perakendecilik konusundaki deneyimi 6 yıldır. Kendi online mağazalarını piyasaya sürmek ve uygulamada uluslararası pazarlara girmek için tüm standart aşamalardan geçti.

 

Alexey Belov

Kurucu Ortak ve CFO

Girişimci, kripto meraklısı, yatırımcı, iş meleği, inşaat ve imalat şirketlerinin ortak sahibi.

 

Maksim Teleshev

Kurucu Ortak ve PR

Girişimci, kripto meraklısı, projenin kurucu ortağıdır. Birkaç sigorta acentesinin sahibi, en büyük Asya derneklerinin bir özelliğinden toptan bir tedarikçi ve aksesuar, giysi ve ayakkabı dağıtıcısıdır.

 

Alexander Zalogin

Kurucu Ortak ve CMO

Girişimci, online proje yapımcısı, e-Öğrenim girişimcisi, İnternet satışlarında 7 kitabın yazarı, İnternet pazarlamacısı, Topzakazz online mağazasının kurucu ortağı ve Topzakazz.biz yerine getirme hizmeti.

 

Simpat Vatyan

Kurucu Ortak ve PR

Girişimci, iş analisti, yatırımcı. Geleneksel ve alternatif enerji sektörlerinde 2004 yılından bu yana LLC “AS-Stroy” ve LLC “Energia-Yug” kurucusu. Eğitim: Küçük İşletme Yönetimi Phoenix Koleji, Phoenix Arizona Küçük İşletme Yönetimi Jonson County Toplum Koleji Lenexa Kansas.

 

Aleksandr Chagai

Kurucu Ortak ve PR

Girişimci, yatırımcı, “YugEnergo” şirket grubunun ortağı. Güney Federal Bölgesi’nin en büyük mülk geliştiricileri ve tüketicilerinin enerji tedariki geliştirme konsepti üzerine çalışma grubunun üyesi. Eğitim: Kuban Devlet Teknoloji Üniversitesi.

 

Vladimir Popov

STO ve Avukat

Bu avukat, ICO ve kripto paralar üzerine kitaplar yazarı, birkaç düzine ICO projesinin danışmanı, Rusya Federasyonu Devlet Duması ve bir dizi Blockchain dernekleri altında uzman konseyinin bir katılımcısı.

 

Arthur Lipatov

Topluluk Direktörü

Şirketin “blockchain-technology” laboratuvarının lideri, www.x-ico.com, dünyanın her yerinden 100’den fazla ICO projesi ile 100.000.000 $ ‘dan fazla bir proje havuzu kuruyor www.faриптовалюта. Kanalın kurucusu t.me/btcpointt Kurucu: carvista.ru Avrupa’nın en büyük konferans organizatörü www.cryptospace.moscow Adviser- dünyanın en iyi 100’ü. En hızlı blok zinciri www.universa.io, киберроссия.рф projesinin ortağı.

 

Vladislav Egorov

Geliştirme Departmanı Başkanı

Teknik direktör, BlockChain / Crypto uzmanı, C / Golang programcısı, bir girişimci. Kanadalı Talkster şirketinde lider programcı olarak çalıştı. UC Trust sertifika merkezi başkanı olarak çalıştı. Dapper Hookah’ın kurucu ortağı. Bilgi koruma eğitimi (Bilgi koruma uzmanı / Bilgi nesnelerinin karmaşık korunması)

 

Timophey Nakhai

Arka Yüz Geliştirici

Kripto meraklısı ve otomasyon uzmanı. Golang, python, Javascript bilgisi ile programcı. 7 yıldan fazla deneyim.

 

Sergey Zubov

Ön Yüz Geliştirici

Ön yüz geliştirici, PHP programcısı. 7 yıl boyunca 300’den fazla proje başlattı. Web geliştirme derslerinde öğretmen. 100’den fazla kişi eğitti.

 

Sergey Naryzhny

Ön Yüz Geliştirici

Mühendis. Büyük Rus ve uluslararası projelerde geniş deneyime sahiptir. UX’e takıntılı ve ön cephede kalkınma ile uğraşıyor.

 

Vladislav Efremov

Ön Yüz Geliştirici

Ön yüz geliştirici, kripto meraklısı. Web uygulamaları geliştirme konusunda iki yıllık tecrübeye sahiptir.

 

Anatoly Garkusha

Arka Yüz Geliştirici

Arka yüz geliştiricisi. Programcı bilgisine sahip: golang, python, php ve javascript. Bir geliştirici olarak dört yıllık tecrübeye sahiptir. Bir geliştirici olarak çalışmaya başlamadan önce iletişim sistemlerinin bakım ve onarımı (beş yıldan fazla) ile ilgilenmiştir. Assembler ve C programlama dillerine aşina olan “donanım” ile arkadaşlık kurdu.

 

Vladimir Molchanov

Pazarlama Müdürü

Pazarlama müdürü, SMM-yöneticisi ile promosyon ve reklam alanında 5 yılı aşkın deneyime sahiptir.

 

Alexander Timoshchuk

Proje Takımı Proje Yöneticisi

Sistemleşmenin gururu, kripto meraklısı. BT alanında 6 yıldan fazla deneyim.

 

Stolbov Ilya

PR-Danışman ve FLOGmall.com Yatırımcısı

Kurucu, sosyal ve ticari sistem yöneticisi, “1.10.100”, bir reklam ajansı olan 100 milyondan fazla hesaptan oluşan bir kitle iletişim ağı içeriyor.

Kamu figürü («Rossiyskiy Soyuz Molodezhi» ve «Molodaya Gvardiya Yedinoy Rossii» kamu kuruluşlarının Krasnodar Krai eski lideri.

13 yıldır “WebMoney” nin bir kaydedicisi. VILAVI (Tayaga8) MLM şirketinin 3. kontrolüdür.

 

Daria Kozelskaya

Metin Yazarı

Kuban Devlet Üniversitesi’nden mezun olan, gazetecilik yüksek lisans derecesine sahip, bölgesel haber ajanslarında 4 yıldan fazla çalışmakta ve metinleri büyülü büyülere dönüştürebilmektedir.

 

Naomi Dai Harris

ICO Danışmanı

Finans, tasarım ve mal yönetiminde akademik geçmişi olan danışman ve kripto tüccar. Şu anda Los Angeles, CA’da bir kripto tabanlı danışmanlık firması kurarak, girişimcilik alanına girişiyor.

 

Vladislav Osadchy

Topluluk Yöneticisi

Topluluk yöneticisi, kripto meraklısı. İnternet pazarlama alanında 5 yıldan fazla deneyim. “Ekatirinodarstroi” şirketinin Bilgi Departmanı eski Başkanı.

 

Maryna Chobotova

SMM Yöneticisi

Pazarlama müdürü, SMM-manager internet pazarlama alanında 3 yıldan fazla deneyime sahip.

 

Snezhana Grigorieva

Topluluk Yöneticisi

Müşteri desteğinde 2 yıldan fazla deneyime sahip SNSs istemcileri ile iletişim uzmanı.

 

Nikolay Bogdanov

Tercüman-Çevirmen

Tercüman Çevirmen. Daha yüksek dil eğitimi. “Rusya’nın Altın Çanı” tur güzergahı boyunca deniz otobüsü turu yaptı. Turizmde 4 yıldan fazla deneyim.

 

Valery Kabanov

Çin Topluluk Yöneticisi

Girişimci, uluslararası nakliye şirketi “Cargo 677” nin Çin’deki kurucusu. Çevrimiçi mağaza Topzakazz’un sahibi. Perakendecide 10 yıldan fazla tecrübesi var. Küre: Tasarımcı kıyafetlerin üretimi ve dağıtımı. Çinli firmalarla işbirliği içinde Rus şirketlerinin desteği.

 

Aleksey Serbul

Pazarlama Departmanı Müdürü

Pazarlama ve satış alanında 23 yıllık deneyime sahip iş danışmanı, SMART teknolojisinin yazarı – itirazsız uzman satış, eğitim “Pazarlama Motivatörleri”, kurucusu ve “Internet Kommersant LLC” CEO’su.

 

Julia Arkhipenko

Lider Tasarımcı

Tasarım ve Kullanılabilirlik Bölüm Başkanı, arayüz tasarımcısı. Daha yüksek sanatsal eğitim, 5 yıllık çalışma süresince 200’den fazla proje gerçekleştirdi.

 

DANIŞMA KURULU

 

A. Pierre Yurow

Stratejik Eğitimci

A. Pierre Yurow, kapsamlı bir sicil kaydı ve bekleyen dört patentin yazarı olan bir mobil endüstri ve Silikon Vadisi emektarıdır. Bay Yurow, Yükselen Pazarlar arasında mobil odaklı girişimlerde aktif bir melek yatırımcıdır. Spectrum Mobile Ltd’nin İnovasyon Şefi ve Kurucu Ortağı Baş İcra Direktörü olarak görev yaptı. Global teknik altyapının günlük operasyonlarından, yeni iş geliştirme ve kurumsal strateji, ürün geliştirme, tasarım ve yönetiminden sorumluydu. Gamewheel, Avazu, Mobil Posse, Cellfire, Bling Software, uVuMobile, SmartVideo, 2ergo, Proteus, Virgin Mobile, Seven Networks ve Wcities gibi şirketlerle işbirliği yaptı.

Bay Yurow’un önceki rolleri arasında Omnicom’daki VP Mobile, Tanla’s İş Geliştirme-Amerika VP’sı ve Associated Press AP Mobile ekibinde Ürün Geliştirme departmanı yer aldı. Twitter’da kurucu ortak olan Jack Dorsey‘in sınıf arkadaşı, komşusu ve danışmanıydı. Kariyerine Cellular One’da (şimdi AT & T) başladı. Bay Yurow, sık sık, mobil ve dijital medya konferanslarında konuşur ve birçok özel ve kamu şirketi için sermayeyi başarılı bir şekilde artırmıştır.

 

Gunaseelan Mani

E-Ticaret Danışmanı

Girişimci, E-ticaret ve pazar endüstrisinde uzman. Mani, Ebay’da Market Place Operator Lead, Dell’de Project manager ve BNY Mellon Company’de bir Uygulama Geliştiricisi olarak çalıştı. O zamandan beri uzmanlığını, tek bir işletmenin başarılı bir şekilde faaliyet gösterdiği Tech, Food Retail ve Mineral endüstrileri alanlarına genişletti.

 

Kovalenko Anna Vladimirovna

Akademik Danışman

Kuban Devlet Üniversitesi Uygulamalı Matematik Bölümü ve Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Öğretim Üyesi Doçent. Rusya Yüksek Komiserliği (HAC) tarafından yayınlanması tavsiye edilen 200’den fazla yayın, beş eğitim kılavuzu, beş adet monogin ve seksen makalesi toplamıştır. 200 yayın arasında, on iki makale Scopus ve Web of Science üslerinde yer almaktadır. Elektronik hesaplama makine programında dört sertifikaya da sahiptir.

 

Alex Kurashenko

IR Danışmanı

Kuzey Amerika İş Geliştirme. ICO öncesi aşamada şirketlere fon sağlama konusunda yardımcı oldu. Taahhütler sadece ilk proje olan Bank 4 için 67.000.000 $ üzerindeydi. Çinli tedarikçilerle 4 yıllık ticaret deneyimi, Privision markası için 4.000.000 $ ‘ın üzerinde satış.

 

Dr. Stylianos (Stelios) Kampakis

Blockchain Danışmanı

Royal Statistics Society üyesi, bilgi işlem ve analizde akademik uzman. Doğa bilimlerinde uzmanlaşan bilim adamı-ansiklopedist. Psikolojide derece sahibi, yapay zeka, istatistik, ekonomi, bilişim alanında doktora sahibi. UCL Merkezi Blockchain teknolojileri ve Startup-danışmanının Fahri araştırma görevlisi.

 

Douglas Lyons

ICO Danışmanı

Yatırım ve risk yönetiminde 27 yıllık tecrübe ile ICO konusunda çok yetenekli bir danışman. Son zamanlarda, Douglas kendini çalışmalara adamış ve dağıtılmış defter teknolojisi, Blockchain-startups danışmanlığı üzerine çalışmış ve ICO lansmanında onlara yardım etmiştir.

 

Ashutosh Prakash Mhalsekar

Proje Danışmanı

Şu anda Ergode Inc / Amiventures / Virventures IT Project Manager (Teknik & Fonksiyonel) olarak çalışıyor.

14 Programcı, 6 Test yöneticisi ve 12 Operasyon Üyesinden oluşan Medya / NonMedia / Virventures işlemcileri.

Sanal Sunucular ve Amazon Bulut Hizmetleri ile Çalışmak.

Amazon.com/jp/ca/it, Walmart, Sears, Newegg, Biblio, AbeBooks, Jet.com gibi Perakendeciler / Distribütörler ve Marketplace Satıcı Hesaplarını Yönetme.

Google AdWords, Facebook reklamları, PPC vb. Harcamalarla ilgili olarak pazarlama ekibiyle çalışma.

 

Jason Hung

PR Danışmanı

Mobil işletme, blockchain ekosistemi, dijital pazarlama, AI ve ERP ile ilgili işlerde seri girişimci ve mucit.

Treascovery, Chidopi ve TimeBox’ın kurucularından ve Giza, BitRewards, BlockLancer, ICONIC, AIDA, EZPOS ve Suchapp’ın danışma kurullarından birisidir. 200’den fazla uygulamada kullanılan 9 teknoloji ile ilgili patentlerle RD, IT, satış ve danışmanlık hizmetlerini yönetme konusunda 20 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Aynı zamanda Büyük Çin’deki resmi PeopleSoft ve JDE çözümü başkanıydı. Aynı zamanda ICOBench ve International Blockchain Consulting Duyuru Grubu’nun bir blockchain uzmanıdır.

 

Andrey Perepelitsa

Teknik Danışman

KickICO’nun kurucu ortağı, teknik direktör ve Solidity geliştirici

Bilişim teknolojileri alanında on iki yıllık deneyim. Bilgi ve becerilerini teknik hizmetler (destek, gelişim) alanında kurdu. Daha sonra endüstriyel düzeyde bilgi analizi, tasarımı, geliştirilmesi ve uygulanması sistemleriyle ilgilenmiştir. Uzmanlık alanı iç ve dış ağların geliştirilmesi, sektördeki uygulamaların tanıtımı ve iş süreçlerinin otomasyonu.

 

Vasily Kozlov

ICO Danışmanı

Girişimci, borsada bir yatırımcı, bir blockchain tutkunu. Birçok şirketi kurdu ve yönetti. Büyük madencilik çiftliklerinin kurucularından ve ortak sahiplerinden biri, ABD ve AB’de yatırım çekiciliğinde yetkinlikleri ile ağ kuruyor. Lansmandan iki ay sonra, ağ gücü Ethereum ağ gücünün% 0.2’siydi. Moskova’da enerji tasarrufu alanında araştırma ve denetlenen projelere katıldı. Geçtiğimiz yıl bir buçuk onun ortakları ile kurdu ve Connectius projesini yönetti. Connectius projesi, ICO aracılığıyla bağışlarını başarıyla tamamladı ve Connectius (CNTT) jetonunu yayınladı.

 

Bağlantılar

Web sitesi: https://flogmall.com/

Whitepaper: https://flogmall.com/wp/

Twitter: https://twitter.com/flogmall

Facebook: https://www.facebook.com/flogmallico

Medium: https://medium.com/@flogmall

Telegramhttps://t.me/flogmall_en

Reddithttps://www.reddit.com/user/flogmall

VKhttps://vk.com/icoflogmall

Instagramhttps://www.instagram.com/flogmall_en/

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCJgZMTBOsxVF1VpgTTh0D3w

Annhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2772079.0

Bountyhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2790987.0

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme