Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Cool Cousin Genç Kuşağın Seyahat Alışkanlıklarını Değiştirecek

Günümüzde yeni nesil internetten çok fazla bilgiye erişebiliyor. Bir tarafta, açıkçası yeni kuşak gezginlerin seyahatlerini rahatça düzenlemelerine yardımcı oluyor. Örneğin, kolayca online bilet ve otel rezervasyonu yapabilir, tüm gezegendeki restoran, otel ve mağazalarla ilgili yorumları okuyabilirler. Tüm bunlar sayısız çevrimiçi sitenin yardımıyla yapılabilir. Bu sektörün devasa büyümesi, birçok dev şirketin rekabetçi arenaya yol açan karmaşık ağlar kurmasına neden oluyor. Gezginler için en iyi kişisel deneyimi sunmanın yanında ayrıca, bizi tanıtacak içerikler için ödeme yapmak zorundayız. Diğer bir deyişle, günümüzde şirketler bilgiyi reddediyorlar. Ne olursa olsun kar elde etmek için daha çok odaklanırlar. Neyse ki, Cool Cousin onları yerlilere doğrudan bağlayarak becerikli ve güvenilir bilgi ile gençlere yardım etmek için mevcut.

Nasıl Çalışır?

Cool Cousin, gezginleri gerçek yerel insanlarla bağlayarak çalışır. Yerel bir arkadaş, hiç olmadığımız yeni bir yer hakkında en paha biçilemez bilgi kaynağı olarak kabul edilir. Bu yerliler, ziyaret etmek istediğiniz yerlere sizi yönlendirebilecek içeridekilere güveniyor. Bu yerliler tarafından sağlanan bilgiler tarafsızdır. Cool Cousin, gezginlerin dünya çapında 65’den fazla yerde kuzenleri aramalarına ve kendileri için en uygun olanı seçmelerine olanak tanır. Her kuzenin kendi tercih ettiği yerleriyle çevrimdışı ve çevrimiçi olarak farklı bir rehberi vardır. Gezginler kişisel yardım için doğrudan kuzenleri ile iletişime geçebilirler. Hizmete ihtiyacınız varsa, elbette uygulamayı indirip yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra ilk adım bir hedef seçmektir. Sonra listelenen kuzenlere göz atın. Kişisel detaylarını içeren biyografiyi kontrol et, yaş, tercihler, işler, fotoğraflar, şehir rehberleri ve diğer bilgiler. Bu bilgilere dayanarak, tercih ettiğiniz bir kuzen ile seçim yapabilir ve bağlanabilirsiniz.

 

Cool Cousin Yol Haritası

Aslında, Cool Cousin 2016’dan beri hizmet veriyor. 2016 yılının ikinci üç çeyreğinde, iOS için Beta sürümünü piyasaya sürdü. Bir sonraki ay, uygulama Londra Topluluğu tarafından başlatıldı. 2016’nın son üç çeyreğinde uygulama Avrupa, Roma, Berlin ve Paris gibi diğer şehirlerde mevcuttu. 2017 yılının başında, platform USA Today tarafından En İyi Yeni Seyahat Uygulaması olarak ödüllendirildi. 2017 yılı boyunca kullanıcı sayısı artıyordu ve yıl sonunda web uygulaması lansmanı ile daha fazla şehir eklendi. 2018’e girerken, Cool Cousin ICO lansmanı ve jeton satışı için hazırdı. Şu anda platform basit cüzdan lansmanı üzerinde çalışıyor.

Android sürümündeki Pro Cousin Lansmanı, 2018 yılı sonuna kadar programlanacak. 2019 yılında şirket, bir ay sonra API lansmanı ve ardından Pop-up Topluluk Ürünleri’ni piyasaya sürecek. Şirket, iş ortaklarını yılın geri kalanında entegre etmeye odaklanacak. Son olarak, 2020 yılına kadar şirket, 4.0 versiyonu ile kullanıma hazır olacak ve 2020’de uygulamanın kitlesel üretimi olacak.

 

Takım

Cool Cousin’in başarısının arkasındaki insanlar kimler? Önce kurucuları ile başlayalım. Şirket dört kişi tarafından bulundu. Onlar CEO olarak Itay Nagler, COO olarak Itamar Weizman, CMO olarak Nadav Saadia, CPO olarak Shachar Cotani ve CTO olarak Gil Azrielant. Her birinin yenilikçi dijital projeyle ilgili farklı uzmanlıkları var. Birçok kullanıcıyı içeren dünya ölçeğindeki dijital projeleri başlatma ve yönetme konusunda birçok deneyime sahip kişiler oldukları biliniyor. Teknoloji tasarımcıları ve geliştiricileri ile pazarlama yöneticilerini de içeren 12 üyeden oluşan büyük bir ekip. Ayrıca takım 13 danışman tarafından desteklenmektedir.

Token Satışı

Cool Cousin jetonunun sembolü CUZ. 300.000.000 CUZ var ama sadece 99.000.000 CUZ satışa sunulacak. Ön satış 10 Nisan 2018‘de başlayacak ve sadece 24 saat sürecek. ICO satışı ise 30 Nisan 2018‘de başlayacak ve 31 Mayıs 2018‘e kadar bir aylık zaman dilimi sürmesi planlanıyor. Ancak, satış kapanış tarihinden önce hardcap’a ulaşırsa satış otomatik olarak sona erecek. Hardcap miktarı ise 17,500 ETH olarak ayarlandı.

  • Başlangıç: Mart 2018
  • Toplam CUZ: 300 milyon
  • HardCap: 17500 Ethereum
  • Kur: 1 Eth = 3,770 CUZ
  • Minimum Yatırım: 0.1 Eth
  • Ödeme Yöntemi: Ethereum

 

Bağlantılar

Web Site | Whitepaper | Twitter | Facebook | Telegram | Reddit | Instagram | ANN
Bountyhive

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme