Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

CIBUS ile Gıdalara Blockchain Tabanlı Kontrol Geliyor

Cibus Nedir?

Cibus şeffaf, merkezsiz ve blockchain tabanlıdır. Bunun anlamı, tüketicilerin satın aldıkları gıdaların içeriğini doğrulayabilmeleri. Bunu üreticileri ve tüketicileri arasında doğrudan gıda ticareti yapan bir sistem oluşturarak başarıyorlar.

Cibus, tüketiciler için mobil bir uygulama sağlayacak, bunu yiyeceklerinizin temellerini, kalitesini, özgünlüğünü, tükettiğiniz besin takviyelerini doğrulamak için kullanabileceksiniz. Bunun faydaları çok büyük. Yaptığı şey, şeffaflık yaratmak ve güvenli ilişkiler kurmaktır; gıda güvenliğiyle ilgili düşüncemizin şeklini değiştirir ve yiyeceğimizin ilgili kalite güvencelerini karşıladığından emin olmak için düzenleyici organlara olan bağımlılığımızı en aza indirir.

Esnafların kendileri açık ve adil olacak, aralarında gereksiz yere hareket eden hiçbir aracı olmayacak, üretici ve üreticilerle doğrudan açacağınız bir serbest ticaret ekosistemi olacak. Halen gıda suçu ölçeği dünya çapında korkutucu bir şekilde artmaktadır. Tüketici olarak bizler gıda kalitesi ve güvenliği hakkında bir görüşümüz yok ve biz süpermarketten aldığımız yiyeceklerimiz, tüm gıda kalitesini ve güvenliğini sağladığını varsayıyoruz. Gerçek şu ki, pazar köşeleri kesiyor ve elinden geldiğince hile yapıyor ve şeffaflık olmadan ne kadar uzun süre kalırsak, o kadar ileri itiliriz. Cibus, gücü tüketicinin eline geri veriyor.

Cibus ağı, gıda ve sağlık takviyelerinin blokchain’e dayalı bir ekosistem olup, şeffaflığın orijinini, kalitesini ve yerine getirilmesini sağlar. Cibus platformunun ortaya çıkışı, gıda ve diyet takviyeleri üreticileri, üreticileri, satıcıları veya tüccarları, blok zincir teknolojisine dayalı, fonksiyonel, etkileşimli ve karşılıklı olarak karlı olan bir platforma getirmek ve dağıtılmış defterin üzerinde güvenilir veri yoluyla şeffaflığı sağlamak için serbestçe erişilebilmesini sağlamaktır tüm ilgili taraflar; Dolayısıyla hem işletme sahipleri hem de tüketiciler, ilgilendikleri gıda ürünleri hakkında mümkün olan en iyi şeffaflık, orijinallik ve güvenilirliğin tadını çıkarabilirler.

Cibus blok zincirinde bulunan üretim ve dağıtım kayıtları yanlış değiştirilemez. Tüketici / alıcılar, gıda üreticileri ve düzenleyiciler, gıda geri çağırma veya sahtekarlık algılama durumunda yüksek derecede şeffaflık sağlanırken çabucak kaldırılmasına karar vermek için onları hızlı iz gıda ürünleri için kaynağına geri döndürebilir.

Cibus Token, tüm katılımcılar arasındaki platformda güvenin artmasını sağlar. Tüm işlemler, işlem ücretleri, emanet hizmetleri ve reklamcılık için temel para birimi olup ticari analitik ve işlemsel istihbarat sağlayacaktır. İşlem yapan tüm tarafların, CIBUS belirteçlerini kullanarak satın almaları ve ödemeleri gerekecek.

CIBUS Nasıl Çalışır?

  • SATICI İÇİN FAYDALAR

Müşterilerden hızlı ve ayrıntılı geri bildirim
Pazarlama ve tüketicilere doğrudan promosyonlar
Marka imajı üzerinde tam kontrol
Müşteriler için azalan maliyetler
Ölçeklenebilir veri etkileşimleri

 

  • ALICILAR İÇİN FAYDALAR

Gıda ve besin takviyelerinin şeffaflığı
Güvenilir bir blok sistemi üzerinde gıda ekosistemi
Düşük fiyatlarda daha yüksek kalite
Satıcılarla doğrudan etkileşim
Sosyal kanıt için tazminat

 

Cibus Token

CIBUS Token, CIBUS ekosisteminde, CIBUS Trace ve diğer platform işlevlerine özel erişim sağlayan, çok işlevli bir tüketici odaklı pazarlama kampanyası için ödeme yapmanın, bonus sistemleri ayarlama, ikramiye ikramiyeleri, indirimler ve reklamların tek yoludur. Ayrıca, yiyecek almak ve satmak için en iyi kripto para biriminden biri olarak hizmet vermektedir.
Proje, mevcut tedarik zincirlerini modernize etmek ve CIBUS tokenlerinin kitlesel kullanımıyla çalışmaları teşvik edilecek yeni standart ekosistemleri tanıtmak için tasarlanmıştır.

 

Token Satışı

Jeton adı: CIBUS
Sayısı: 100.000.000
Ödeme Şekli: BTC, ETH, LTC, DASH
Yumuşak Kapak: 5.000.000 CBT
Sert Kapak: 40.000.000 CBT
Ön Satış: 28 Şubat 2018’e kadar
ICO Token Satış: 28 Şubat – 28 Mart 2018
Fiyat: 1 ETH = 1000 CIBUS Jetonu

Cibus’un açılışı, gişe rekorlarına dayalı olarak geliştirilen yeni merkezi olmayan bir platform aracılığıyla mevcut gıda ürünlerini satın alma sürecinde ürün kalitesine güven ve güven getiriyor. Bu başlangıç, kullanıcıların gıda güvenliği, güvenilirlik, verimlilik, güvenlik ve uygun fiyatlara tam izlenebilirlik sağlamak için gıda katkı maddeleri “yaşam yürüyüşü” izlemenize yardımcı olacaktır. CIBUS, gelecekte insanların gıdaları nasıl tüketeceğimizi değiştirecek uçtan uca B2C & B2B ekosistemler yaratacak.

 

Bağlantılar

Web sitesi: https://cibus.world/

Whitepaper: https://cibus.world/documents/

Twitter: https://twitter.com/cibusworld

Facebook: https://facebook.com/cibus-1812771722347122/

Medium: https://medium.com/cibusworld

Telegramhttps://t.me/cibus_world

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCkyCH8mtRxY_OSyXNBxrQCA

Linkedinhttps://www.linkedin.com/company/cibus-world/

Githubhttps://github.com/cibusworld

Annhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2713416.0

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme