Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

CCA ile Dünya Kompozit Silindir Piyasasında Devrim Gerçekleşiyor!

Pahalı teknolojiler yüksek tipte 4 silindir ile sonuçlanır. Bu, tüketiciler için çekiciliğini önemli ölçüde azaltır. Ekibimiz, düşük kalitedeki yüksek kaliteli silindirleri sağlayan ve böylece dünya kompozit silindir pazarında bir devrim yaratan eşsiz bir teknoloji geliştirdi.

Nasıl Çalışır?

Projedeki merkezi olmayan doğrudan yatırımlar, jeton alımıyla yapılacaktır. Onların ademi merkeziyetçiliği proje bağımsızlığını sağlayacaktır. Alınan fonlar üretimi inşa etmek ve başlatmak için kullanılacaktır. Jetonların yeniden satın alınması, fon yaratma bittikten sonra belirlenecek bir zamanda başlayacaktır. Aylık gelirin %30’u tahsis edilecektir. Demirli Izgara Sertleştirilmiş (AGS) kompozit tüp şekilli kabuklar, havacılık ticaretinin bir parçası olarak geniş ölçüde kullanılmaktadır. Bu araştırma, AGS kompozit yuvarlak ve içi boş kabukların farklı ağ yapıları için çentik yüklerini incelemektedir. Kafes yapıları Angle-framework, Iso-matrix, Kagome-network, Ortho-matrix, Orthotropic-matrix olarak adlandırılmakta ve her bir ağ yazımı için nitelikler ayrılmıştır. Bu araştırmada farklı yapıda ağ yapısının, tüm yapının ağırlığının tutarlı kaldığı planlandı. Tutarlı ağırlık durumu altında, örneğin matris noktası, ağ sayısı, çerçevenin h / t oranı gibi ana faktörler kontrol edildi ve kafes yapılarının clasping yığınları bozuldu. Sonuçlar, her çeşit çerçeve ve yapıların her bir taslak değişkeni için araştırılmıştır. Bu inceleme sınırlı bileşen tekniği ile gerçekleştirilmiştir ve araştırmanın kesinliği geçmiş araştırmalarla doğrulanmıştır. Sonunda, clasping modları cildin kalınlığı ile bozuldu. Her bir çerçeve için en uygun plan faktörlerinin belirlenmesi kontrol edilmiş ve sonuç ağ yapısı taslağının düzenlenmesine bağlanabilir.

Tanımlaması, endüstriyel uygulamalarda ve ev uygulamalarında kullanılmalıdır. Kompozit malzemelerden üretilen silindir, yüksek kalite, güvenli kullanım ve mükemmel tasarımı bir araya getirir. Kompozit malzemelerin gaz silindirlerinin modern gaz endüstrisinde mutlak bir inovasyon olduğuna hiç şüphe yok. Bugün çelik gaz tüpleri geniş çapta kompozit parçalarla yer değiştiriyor ve bazı bariz nedenler var – metal silindirler oldukça ağır bir ağırlığa sahip ve korozyon. Kompozit silindirler hafiftir, cam elyafı / karbon fiber ve gelişmiş polimerlerden oluşurlar. Buna ek olarak, patlama sırasında bir destrüksiyon lamine bir paterni var. Biz Çek Cumhuriyeti’nde 4 tipi polimer silindir güvenli üretim organize etmek amacıyla bizim proje Kompozit Silindirler geliştirdik. Geliştirdiğimiz gaz tüpleri, günümüz piyasasında mevcut tüm analogların parametrelerini aşacaktır. Ayrıca, rekabetçi bir fiyatı olacak. Bugün, projemizi uygulamaya koyabilmek için ICO’yu projemize tanıtıyoruz.

Kompozit Silindirler Gelişmiş finans alanında ileri teknolojileri ve modern kompozit malzemelerden CNG, LPG ve endüstriyel gazlar için tip 4 endüstriyel silindir dünya pazarında en çok talep edilen ürünlerden birini birleştiren dünyanın ilk finansal yatırım blok zinciri projesidir. Proje, Çek Cumhuriyeti’nde yüksek mukavemetli karbon fiberler kullanılarak ECE R110: 2013, ISO 11439, ADR / RID: 2013, ISO 11119–3 gereklerine uygun olarak yüksek ve alçak basınç silindirlerinin üretimi için fon toplamaktır. Gelişmiş polimer malzemeler. Projeye merkezi olmayan doğrudan yatırım, jeton alımıyla gerçekleşecektir. Projenin bağımsızlığını garanti altına alması gereken simgelerin ademi merkezileştirilmesidir. Projenin gerekçesi, tip 4’te ultra hafif, kompozit gaz tüplerinin üretilmesi ve üretilmesidir. Mevcut parametrelerin teknik parametreler açısından aşılması, maliyet açısından rekabetçi olması, seri üretimde montaj için teknolojik. Öncelikle, hızlı bir geri ödeme, ılımlı riskler ve güçlü bir mesleki deneyim geçmişi olan bir projeden söz ediyoruz. Proje ekibi, kompozit malzemelerin tasarımı ve inşası alanında uzmanlık ve deneyime sahiptir ve projenin uygulanması için gerekli her şeye sahiptir.

ССА, geleneksel girişim sermayesini çekmek yerine kendi kripto parasını yayar. Projemiz sadece kompozit tüplerin imalatından daha fazlasıdır. Üretim ortakları ile birlikte dünya çapında kompozit silindir üretim kompleksleri oluşturularak üretim teknolojilerinin oluşturulması ve dağıtımı amaçlanmaktadır. Tip 4 kompozit silindirler için yüksek fiyatlara neden olan ve durma faktörü olan bu teknolojinin sınırlı bir şekilde genişletilmesidir. piyasadaki tanıtımlarını ve metal silindirlerin değiştirilmesini engelliyor. Blockchain ve kendi kripto para birimini kullanarak tokenlerimizin sahiplerine bu yüksek teknolojiye erişmek için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. CCA’nın her sahibi Jetonlar, tüm dünyadaki ana pazarların yakınında yer alacak olan yerel kompozit silindir üretim komplekslerinin hisselerine dönüştürülebileceklerdir. Ayrıca, kompozit tüpler için bizlere taklitlerimizi değiştirmek veya bunları satın almak için sunmak mümkün olacaktır. – Akıllı sözleşmenin şartlarına uygun olarak, bu nedenle, teklifimiz açık ve tüm ICO katılımcıları için değiştirilemez; bu, kurumsal finans piyasasında standart sermaye araçları çerçevesinde imkansızdır.

Geri alma mekanizması Jetonların geri alınması mekanizması, projenin Beyaz Kitabında, web sitesinde okunabilecek ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Her ay, gelirlerin% 30’u akıllı sözleşmeden, ICO tokenlerine dağıtılmak üzere yönlendirilecektir. Bunu yaparken, belirteçler ortadan kaldırılacaktır. Sonuç olarak, böyle bir politika dolaşımdaki madeni para miktarını azaltmaya ve böylece değerlerinde kalıcı bir artışa yol açacaktır. Bu, yatırımcılara azami ölçüde dürüst ve anlaşılabilir olan ICO’yla ilgili olarak esas olarak yeni bir yaklaşımı temsil etmektedir.

ICO Detayları

Jeton Dağılımı

Ön Satış: 2018/01/15
Ana Satış: 2018/03/20
Softcap: 5 milyon dolar
Hardcap: 15 milyon dolar
Token Satışı: 60 milyon
Ön Satış: 20 milyon
Proje Ekibi: 16 milyon
Danışmanlar: 2 milyon
Pazarlama: 2 milyon

 

Jetonun Maliyeti

Satış öncesi ilk tur (8 milyon CCA), 1 CCA = 0.025 USD
Ön satışın ikinci turu (6 milyon CCA), 1 CCA = 0.0325 USD
Satış öncesi üçüncü tur (4 milyon CCA), 1 CCA = 0.0425 USD
Ön satışın dördüncü turu (2 milyon CCA), 1 CCA = 0.05 USD
Ana satışın ilk turu (2,5 milyon CCA), 1 CCA = 0.05 USD
Ana satışın ikinci turu (5 milyon CCA), 1 CCA = 0.06375 USD
Ana satışın üçüncü turu (7,5 milyon CCA), 1 CCA = 0.0675 USD
Ana satışın dördüncü turu (10 milyon CCA), 1 CCA = 0.07125 USD
Ana satışın beşinci turu (35 milyon CCA), 1 CCA = 0.075 USD

 

Bağlantılar

Web sitesi: https://cylinders.io/

Whitepaper: https://cylinders.io/documents/Whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/Cylinders_io

Facebook: https://www.facebook.com/cylinders.io/

Medium: https://medium.com/@cylinders_io

Telegramhttps://t.me/cylinders

Reddithttps://www.reddit.com/user/Cylinders_io

Linkedinhttps://www.linkedin.com/company/18364825/

Githubhttps://github.com/TimurAkh/CCA/blob/master/Token.sol

Annhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2956249.0

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme