Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Bitzon, Blockchain Tarafından Desteklenen Pazaryeri Kuruyor

Bitzon, kullanıcıların ürün ve hizmet satın alıp satabilecekleri bir e ticaret pazar platformudur. Satıcılar satmak için küçük bir aylık ücret öderler ve istedikleri kadar ürünü listeleyebilirler. Blockchain’i kullanıyor, böylece ödemeler anında gerçekleşiyor ve satıcılar paralarını diğer siteler gibi almak için günler veya haftalar beklemek zorunda kalmıyorlar. E ticaret astronomik olarak büyüyor, 2018 yılına kadar yaklaşık 2 trilyon dolar kazanacağı tahmin ediliyor.

Platform, alıcıların ve satıcıların, mevcut en güvenilir teknolojileri kullanarak e ticaretten en yüksek değeri almalarını sağlamak için geliştirilmiştir! Alıcılar kartımızla, diğer madeni paralarımızla ve kredilerimiz arasında seçim yapabilir. Alıcıya, tüm kullanım ömrünün %10’unu düşürmek için yalnızca kartımızı kullanmak için bir teşvik sunuyoruz. Satıcı tarafında, aylık olarak ödeyecekleri bir platforma sahipler, bu platformda tazminat olarak alabilecekleri mevcut para birimlerinden birini seçerek ürün ve hizmetlerini listeleyebiliyorlar.

Artık kartımızı kullanarak satış yapma teşviki alıyorlar, tüm satıcılar değişim ücreti ödemeyecek ve aylık abonelik ödemelerinin yalnızca %50’sini ödeyecekler. Sadece jetonlarını kullanmanızı gerektiren diğer piyasa platformlarının aksine, size diğer jetonları, kredi kartlarını veya banka kartlarını kullanma seçeneği sunuyoruz. Satıcılar ve alıcılar için 7/24 destek sunuyoruz.

Neden Bitzon?

 • Rekabet Avantajı: Ürünler kripto para birimi veya diğer para birimleri için satılabilir. Satıcılar kripto para birimi de dahil olmak üzere istedikleri para biriminde ödeme alırlar.
 • Blockchain Altyapısı: E ticaret yolculuğunuz boyunca benzersiz ve doğru incelemelerin yanı sıra güvenli işlemler sağlayın.
 • Akıllı Sözleşmeler: Ürün filtrelemesi için blok zinciri ve AI ile güçlendirilmiştir ve incelemeleri taklit etmek neredeyse imkansızdır.
 • Güvenli Sistem: Tüm köşeleri kapsayan verimli bir küresel sistem, hem alıcı hem de satıcı için en iyi veri güvenliğini sağlar.

Alıcılar neden Bitzon’a ihtiyaç duyuyor?

 1. İhtiyacınız olanı dünyanın her yerinden satın alın. Platformumuz, küçük ölçekli üreticiler tarafından oluşturulan ve büyük bir çevrimiçi mağazada satın alamayacağınız milyonlarca benzersiz, ısmarlama ürüne ev sahipliği yapacak.
 2. Gerçek dünya para birimleri ilgili ve geçerli kalırken, herhangi bir ürün minimum ücretle kripto para birimi veya BITZON belirteçleri için satın alınabilir.
 3. BITZON belirteçleriyle ödeme yapmanın yanı sıra, belirteç satın alma işlemlerinde indirimlerle artan para iadesi.
 4. İhtiyacınız olan ürünler için basit ve kullanışlı arama Bitzon, platform mağazalarında satılan filtreleri ve rafine kategorileriyle satılan geniş bir ürün kataloğu sunar ve satın almak istediklerinizi kolayca bulmanızı sağlar.
 5. Kalite garantili Bitzon, sadece akılda kalıcı bir isim değildir: Yüksek kalitede hizmet sağlama sorumluluğunu üstleniriz ve satıcının alıcıya ürün açıklamasında tanımlandığı ve açıklandığı şekilde tam ürünü göndereceğini garanti ederiz.

Platform İşletimi İlkeleri

Platform, alıcıların ve satıcıların en yüksek değeri elde etmelerini sağlamak için geliştirilmiştir! Alıcılar madeni paralarımızı kullanma ve diğer madeni para veya kredi arasında seçim yapma şansına sahip olacak, ancak alıcıya tüm yaşam boyu alışverişlerin %10’unu düşüren bir teşvik sunuyoruz. Satıcı tarafında, aylık olarak ödeyecekleri bir platforma sahipler, bu platformda ürün ve hizmetlerini listeleyebiliyorlar. Şimdi, tıpkı alıcı gibi, madeni paramızı kullanarak satış yapmak için bir teşvik alıyorlar. Alış yapmak için paramızı kullanmaya karar vermeleri durumunda alıcılar açıkça bir avantaja sahip olurlar ve yaparlarsa ömür boyu bahsi geçen satın alma bonusunu alırlar. Sadece jetonlarını kullanmanızı gerektiren diğer piyasa platformlarının aksine, size diğer jetonları, kredi kartlarını veya banka kartlarını kullanma seçeneği sunuyoruz. Satıcı ve alıcılara 7/24 destek sunuyoruz. Arama ayrıca çakışmaları daha kolay ve hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacak şekilde kaydedilebilir.

 

E Ticaretin İncelenmesi ve Bitzon Araçları Kullanımı

Dijital iş modelinde kripto kargaşası için çok fazla alan var. Bu pazarın yıl sonuna kadar 3 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Sebeplerin bir kısmı, alıcıların şu anda olduğundan çok daha fazla çevrimiçi mağazalardan satın alma ihtimalinin yüksek olması. En yüksek rahatlığı sunar ve pazarlık için fiziksel çevrelerinin ötesine bakmalarına izin verir.

 

Mevcut Modeldeki Zorluklar

Ancak bu faaliyet, aynı zamanda, her şeyden önce finansal işlemlerin kapatılması için gerçekleştirilmesinden önce, zorlukların adil bir payıyla geliyor. Alıcılar, kişisel ve finansal bilgilerin çevrimiçi olarak yüklenmesi konusunda dikkatli olmalıdır. Kredi kartı bilgileri, teslimat adresi, telefon numarası ve e-posta adresi gibi bilgiler çevrimiçi olarak yüklendiğinde, kişilerin kimliklerini kırma ve çalma riski vardır.

Bu, e ticaret şirketlerinin neden kripto para yutturmacalarına katılmayı seçtiğini açıklar. Kriptolu ödeme işleme platformları ile iş adamları, yenilikçi ödeme sistemini tercih eden anlayışlı müşterilere erişebilir.

Aynı zamanda bir şirketi rekabetten kurtarır, çünkü müşterilerine ödeme prosedürleri konusunda daha fazla seçenek sunar. En önemlisi, bu sistemler müşterileri siber suç mağduru olma riskine maruz bırakacak kişisel bilgiler gerektirmez.

Mobil Pazaryeri

Ekosistemimize girdikten sonra her şeyi yönetebilirsiniz. Akıllı telefonu ve internet bağlantısı olan herkes dünya pazarına katılabilir. Öğeler kripto para birimi ve veya diğer para birimleri için satılacaktır. Satıcılar kripto para birimi de dahil olmak üzere istedikleri para biriminde ödeme alırlar.

 • Sezgisel ürün küratörlüğü
 • Günlük satışlar
 • Kripto cüzdan entegrasyonu
 • Profesyonel ağ
 • Ücret yok

Bitzon Token

Bitzon, Ethereum ERC20 platformu temelinde piyasaya sürüldü. Üçüncü taraf cüzdan hizmetleri, alışverişi ve listeleri ile uyumluluğu yakında kullanımı kolay ve entegre olacak.

 • Token Kısaltması: BTZ
 • Fiyat: 0.35 Dolar
 • Satılacak Token: 800 Milyon
 • Platform: Ethereum (ERC20)
 • Softcap: 3 milyon dolar
 • Hardcap: 15 milyon dolar
 • Minimum Yatırım: 100 dolar
 • Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: BTC, ETH, BCH, LTC, XRP, BTG

 

Bağlantılar

Web sitesi | Whitepaper | Twitter | Facebook | Telegram | Medium | Youtube | Instagram | ANN

 

My Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Address: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme