Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Bitcoinus ile Ödemeler 2 Saniyede Tamamlanacak

Son on yılda, özellikle e-ticarette finans dünyasının hızlı değişimini görebiliriz. Muhtemelen geçmişte hayal edemeyeceğimiz bir şey. Günümüzde merkezi olmayan blockchain teknolojisi büyük ölçüde kullanılmaktadır. Bu, yeni şekillenen finansal sisteme insanların eşit katılımını içeren, topluma büyük bir değişiklik getiriyor. Bu büyük değişimin bir parçası olan Bitcoinus, Blockchain uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından planlanan bir proje hazırladı. Projenin amacı, Bitcoinus’un dijital kripto işleme endüstrisinin lideri olmasını sağlamaktır. Ekip, şirketin hedefine ulaşabileceğinden emin. Bu, ekip üyelerinin başarılı ICO projeleri ve ilgili başka bir proje hakkında deneyimleri olduğu için mantıklıdır. Onların yetenekleri neredeyse 100 milyon dolarlık kripto sermayesi çekebilme yeteneği ile kanıtlanmıştır.

Bitcoinus’un Sunduğu Çözümler

Bu ödeme endüstrisinde yaşanan problemler göz önüne alındığında, Bitcoinus tarafından hazırlanan iki büyük çözüm bulunmaktadır . Bunlardan birincisi, 100 tür kripto para birimini ilk bir yıl boyunca platforma entegre eden ödeme için bir ağ geçidi tasarlamaktır. İkincisi, dijital ödeme işlemleri için destekleyici bir sistem geliştirmektir. Bu, e-ticaret kullanıcılarının bir ödeme yöntemi olarak büyük miktarda Bitcoinus jetonu kabul etmesini sağlar.

İki çözümün kombinasyonu, mevcut diğer dijital ödeme sağlayıcılarından daha iyi olan güçlü bir sistemle sonuçlanabilir. En iyi şey, sistemin kriptoyu fiat ile birleştirmesidir, böylece kripto parası olmayanlar yine de değişime katılabilirler. Bitcoinus, e-ticaret eklentileri gibi bazı ilginç ve yararlı özellikler sunarak platformların geliştirilmesini geliştirir. Eklentiler dev e-ticaret platformlarına bağlanmaya yardımcı olacak. Bu, kullanıcıların tüm kripto varlıklarına güvenli bir şekilde erişebilecekleri bir yarar sağlar. Ayrıca, hızı da artırır.

Yukarıda belirtilen özelliklere ek olarak, Bitcoinus ayrıca başlangıç ​​MVP, çevrimiçi ödemeler ve mağaza içi ödemeler gibi başka özellikler de sunmaktadır.

ICO Detayları

Bitcoinus tarafından yayınlanan belirteç adı BITS‘dir. Bu yardımcı simge, bir tür ERC20 standart belirtecidir. 1 BITS fiyatı 0,001 ETH’dir. Şirket 50 milyar BTS’yi sert kapak olarak hedefledi. Satışta satılmayan BITS varsa, bunlar imha edilecek. ICO satışlarının beş aşaması olacak ve bunu bir crowdsale takip edecek. ICO başlangıç tarihi 22 Ocak 2018. Bu ICO satışı ilk aşaması başladı ve sona ermişti demektir. İkinci aşama da 23 Şubat tarihinde var önce birkaç hafta, çünkü başlamıştır . Bir ay sürecek. Yani şu anda devam ediyor. Bitiş tarihi 23 Mart olacak . Üçüncü ICO sahne 24 Mart olacak . Dördüncü 16 Nisan olacak ve son 2 Mayıs olacak . Ön-ICO öncesi aşamaların tümü için jetonun fiyatı aynı kalır. Farklılıklar sadece verilen sembollerin sayısı ve alıcılara verilen ikramiyelerden ibarettir.

Topluluğun takımlara, danışmanlara ve ödüllere açık olmasına rağmen, topluluğun bağışların% 75’inin onlara dağıtılmasından bu yana, topluluğun tokenleri satın alma şansı büyüktür. ICO üzerinde toplanan fonlar, genellikle Bitcoinus platformunu genişletmek ve geliştirmek için tahsis edilmiştir. Ayrıca, reklam harcamaları, promosyon operasyonel harcamaları ve güvenlik için de kullanılırlar.

BITS Tutucular için Faydaları

BITS jetonu satın alırsanız, bazı avantajlar elde edersiniz. Bitcoinus platformu üzerinden ödeme yaptığınızda, bazı ekstra işlem ücretleri için ödeme yapmanız gerekmez. Bu %0 işlem ücreti demek. Ayrıca, herhangi bir satıcıdan herhangi bir ürün için ödeme yaparken endişelenmenize gerek yoktur çünkü sistem işlemi korumak için Satıcı İtibar Sistemi’ni (MRS) uygular. Ayrıca, Bitcoinus ile işbirliği yapan perakendecilerin yıl boyu satış yapma şansına da sahipsiniz. Üstelik, Bitcoinus ekibi zaten bir yıl boyunca tokenleri kilitleyerek bunu beklediğinden, piyasa manipülasyonu konusunda endişelenmeye gerek yoktur. Bu yüzden, sadece BITS’in likiditesini artırmaya yardımcı olduğu için yatırımcılarınızı jetonlar için daha sık kullanın. Gelecekte bu ödeme sektörünün büyümesi arttıkça, jetonlar size daha fazla fayda sağlayacaktır.

Bağlantılar

Web sitesi: https://www.bitcoinus.io/

Whitepaper: https://www.bitcoinus.io/docs/Bitcoinus%20Whitepaper.pdf

Twitter: https://twitter.com/bitcoinus_io

Facebook: https://www.facebook.com/bitcoinus.io

Medium: https://medium.com/@Bitcoinus

Telegramhttps://t.me/joinchat/EArupgwBjB7GZFJSodtRHg

Reddithttps://www.reddit.com/user/Bitcoinus/

Linkedinhttps://www.linkedin.com/company/bitcoinus/

Githubhttps://github.com/Bitcoinus/BITS-Smart-Contract

Annhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2795842.0

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme