Cafe BTC

Kripto Paralara Dair

Avrupa’ya Kripto Para Bankası Geliyor!

Fiat para biriminde bankacılık hizmeti ve yatırım, bugüne kadar finans dünyasında yaygın bir şeydir. Hala popüler ama bu son birkaç yılda hem teknolojik hem de finansal alanda yeni bir trend var ve “cryptocurrency” olarak adlandırılıyor. Kripto para biriminin koddan yaratılan dijital bir para olduğunu söyleyebiliriz. Ama gerçek mi? Bu oldukça gerçek ve bugünlerde çok fazla dikkat çekiyor.

Bir çok insan kripto para birimiyle ilgilenir, çünkü herhangi bir ülkede faiz oranları, döviz kurları, işlem ücretleri veya harçlar tarafından bağlı değildir. Kripto para, işlemin uluslararası seviyesinde herhangi bir sorun ve maliyet olmadan kullanılabilir. Bu para birimini kullanarak zamandan ve paradan tasarruf edebiliriz. Blockchain teknolojisiyle, kripto para birimi global olarak kullanılabilir ve işlem ve ekonomik aktiviteyi daha kolay ve daha hızlı hale getirir.

Bu gerçekle, Avrupa kripto bankasının kurucu ekibi, var olan ilk kripto bankası olmayı ve bitcoin ve diğer kripto para birimlerini kullanarak yatırımları güvence altına alacak bir ticaret platformu olmayı planlıyor. Blockchain tabanlı platform kullanan Avrupa şifreleme bankası, yatırımcıların kripto para birimini güvenceye alıyor.

Avrupa Kripto Para Bankası Nerede Olacak?

Avrupa Kripto bankası, belirteçlerin yükseltilmesinde başarılı olursa, Avrupa’daki birkaç merkezi şehir merkezini kurmayı planlayacaklar. Brexit’e rağmen, Avrupa Kripto bankası Londra’daki (İngiltere) Trading ve Exchange faaliyetlerine başlayacak. Ana faaliyet merkezi ayrıca Londra’da bulunacak. Bunun nedeni Londra’nın hala tüm Avrupa’daki finans merkezi olmasıdır. Sadece Londra’da değil, Avrupa Kripto Bankası Araştırma ve İnovasyon Merkezi Paris (Fransa) da olacak. Ve Küresel Vergi Yardımı Departmanı Milano’da (İtalya) yer alacak.

Takımda Kimler Var? Güvenmeli Miyiz?

Neden kripto para birimi yani jetonumuzun tasarruf ve yatırım şirketi olarak Avrupa kripto bankasına güvenmeliyiz ? Çünkü Avrupa kripto bankalarının kurucusu ve ekibi de danışmanları bu alanda yetenekli ve yetkin kişilerden oluşan bir gruptur. Takımın CEO’su Olivier Forgues, Avrupa Geliştirme Başkanı Mikael Misard, Baş tekniker memuru blockchain uzmanı Cyprian Kowalczyk, web tasarımı ve dijital pazarlama olarak Matthew Clark ve operasyonun geri ve orta ofisi Başkanı Sandrine Favre‘dir.

Sadece bir takım yetenekli kişilere sahip olmamakla birlikte, Avrupa Kripto bankası, hem bankacılık hem de blockchain ve kripto para teknolojisinde farklı fakat bağlantılı bir arka plana sahip büyük bir danışman ekibine de sahiptir. Benoît Pinguet, Moe Skifati, Isabella Cugusi, Aldo Natrella, Marianne Tordeux gibi her biri ayrı yetenekli, harika bir deneyim ve eğitimli. Bu yüzden, Avrupa Kripto Bankasına, arkasındaki büyük insanlar nedeniyle kripto para birimimizi korumaya ve yatırım yapmaya olan güvenimizde tereddüt etmemeliyiz.

Avrupa Kripto Para Bankası Çözümleri

Kripto paralar ile ilgilenen ve yatırım yapmaya karar veren birçok kişi, kripto portföylerini geleneksel varlıklara dönüştürmek için bir problem yaşamaktadır. Ayrıca, kripto paraya karşı düşmanca ve arkadaşça olmayan bir banka sistemi ile karşı karşıya kalıyorlar. Avrupa Kripto Bankası, güvenli bir ticaret değişim platformu sunarak bu soruna cevap vermeye geldi. ECC, bu güvenli işlem yapmak için KYC ve AML yazılımı kullanıyor. ECB aynı zamanda müşteriyi alım satım, takas ya da yatırımcıya yatırım yaparken doğru bir karar verebilmesi için jetonu ve kripto-para piyasasını analiz etmede yardımcı olur.

Avrupa Kripto bankası, dünyada kimsenin utanmayacakları ve kripto para aleminde kazandıkları zaman gurur duyacakları bir amaçtır. ECB, kripto dünyasında, geleneksel bir özel banka gibi tüm hizmetlerin sağlanması gibi bir devrim niteliğinde bir teklife sahip olduklarına inanıyor, ancak bunu kripto para birimi ile yapıyorlar. Bu ECB’yi eksiksiz hizmet veren bir Crypto Private Bank yapar.

Bağlantılar

Web sitesi: https://www.europeancryptobank.io/

Whitepaper: https://europeancryptobank.io/wp-content/uploads/2018/02/WHITE-PAPER-ENGLISH-EUROPEAN-CRYPTO-BANK-ICO-12-02-2018.pdf

Twitter: https://twitter.com/EuropeanCryptoB

Facebook: https://www.facebook.com/EuropeanCryptoBank/

Instagramhttps://www.instagram.com/europeancrypto/

VKhttps://vk.com/europeancryptobank

Google Plushttps://plus.google.com/u/0/b/115505452915617552724/115505452915617552724

Medium: https://medium.com/european-crypto-bank

Telegramhttps://t.me/europeancryptobank

Reddithttps://www.reddit.com/user/Europeancryptobank/

Linkedinhttps://www.linkedin.com/company/european-crypto-bank-ecb/

Githubhttps://github.com/European-crypto-bank

Annhttps://bitcointalk.org/index.php?topic=2824525.0

Bountyhttps://bountyhive.io/join/European%20Crypto%20Bank

 

Bitcointalk Profilehttps://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=423449

Ethereum Adres: 0x459BfBFaeF4b36a09CBb220804195A45d40b3ce3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cafe BTC © 2018 Frontier Theme